Maturzyści będą uczyć się przez… telewizję! Jest DECYZJA!

Jest decyzja TVP. Maturzyści będą uczyć się przez telewizję. O co chodzi?

Z myślą o maturzystach przygotowano cykl „Repetytorium Maturzysty”. Są to 70-minutowe programy telewizyjne z tematami z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, geografii, biologii, fizyki, chemii, historii i wiedzy o społeczeństwie. Zagadnienia omawiają doświadczeni nauczyciele. Materiały powstają we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki.

Zobacz także: Kasia Cichopek ZAATAKOWANA! Musiała się BRONIĆ!

– „Repetytorium Maturzysty” cykl powtórzeniowy przygotowany z myślą o uczniach przygotowujących się do egzaminu dojrzałości. Każdy z odcinków trwa 70 minut, a poszczególne lekcje ok. 20 minut. W programie występują doświadczeni nauczyciele z renomowanych liceów oraz uznani specjaliści, którzy omawiają zagadnienia z języka polskiego, matematyki, fizyki, chemii, historii, geografii, biologii i wiedzy o społeczeństwie na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Lekcje z języka angielskiego to z kolei spotkanie z native speakerem – przekazali przedstawiciele Ministerstwa Edukacji i Nauki.

W „Repetytorium Maturzysty” zagoszczą też psychologowie i trenerzy rozwoju osobistego. Pojawią się rady, jak opanować stres i przyswoić dużą dawkę materiału.

Programy nakręcono w Centrum Nauki Kopernik. Wszystkie odcinki są dostępne w serwisie VOD TVP.

Maturzyści mogą więc po prostu włączyć program, a wiedza popłynie do nich sama. Nic prostszego. Taka nauka to przyjemność.

Zobacz także: Rząd przedłuża… TO WAŻNA decyzja dla seniorów!

Fot. Pixabay

Źródło: Ministerstwo Edukacji i NaukiKomentarze