Maturzystka Oliwia Bieniuk kusi w kostiumie. Odważne zdjęcia nastolatki!

W tym roku Oliwia Bieniuk zdawała maturę. 18-letnia córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka przyznała, że egzamin był dla niej sporym stresem.

Szczególnie chodziło o matematykę, za to na języku polskim Oliwia Bieniuk by la spokojniejsza, bo tematem była „Lalka”. Nastolatka jest raczej humanistką i marzy jej się kariera aktorska. Jak jednak mówiła w Dzień Dobry TVN, nie wie czy się dostanie. Poza tym wie, że są to bardzo trudne studia.

 

https://www.instagram.com/oliwia.bieniuk/

 

Tymczasem Oliwia podejmuje coraz to nowe propozycje współpracy. Właśnie poinformowano, że będzie uczestniczką programu „Taniec z gwiazdami”. Na profilu programu napisano:

 

⭐️Oliwia Bieniuk, piękna córka kochanej przez wszystkich aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. W tym roku zdawała egzamin maturalny i marzy o szkole aktorskiej. Życzymy Oliwii zdanej matury i jak najlepszej zabawy na naszym parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

 

Oliwka zbiera też doświadczenia w modelingu, a najnowsze zdjęcia to efekt współpracy z partnerką Jarosława Bieniuka – Zuzanną Pactwa. Na tych zdjęciach maturzystka Oliwia Bieniuk wygląda bardzo kusząco i znacznie dojrzalej niż na swoje 18 lat.

 

Piękna masz zadatki na modelke😍❤️😍❤️

 

Łoooo panie🔥🔥🔥🔥

 

Wow wow 😍😍💝💝💝💝

– komentowali internauci.

 

Zobacz też: HOT zdjęcia Eweliny Lisowskiej! Pokazała bujne kształty w zmysłowym kostiumie!

 

https://www.instagram.com/oliwia.bieniuk/
https://www.instagram.com/oliwia.bieniuk/


Komentarze