Mąż Dominiki Figurskiej wybaczył jej ZDRADĘ! Teraz ujawnia receptę na szczęśliwe małżeństwo!

Małżeństwo Dominiki Figurskiej i Michała Chorosińskiego nie należało do najszczęśliwszych. Para ma za sobą poważny kryzys i romans Dominiki Figurskiej. Owocem tego romansu jest trzecia dziecko aktorki. Mąż wybaczył jej zdradę.

Małżeński kryzys

Dominika Figurska i Michał Chorosiński są małżeństwem już od 19 lat. Para zmagała się z poważnym kryzysem w swoim związku. Teraz są szczęśliwi i spełnieni. Promują wartości katolickie i rodzinne. Jednak nie zawsze było tak „różowo”. Przed laty aktorka zdradziła swojego męża. Owocem tego romansu z 10 lat starszym reżyserem jest trzecie dziecko Dominiki Figurskiej. Mąż wybaczył zdradę swojej żonie.

Facebook/Dominika Figurska

Recepta na sukces?

Romans, w który wdała się Dominika Figurska szybko się zakończył. Jednak aktorka zaszła w ciążę ze swoim kochankiem. Mąż wybaczył zdradę, zaakceptował dziecko, które pochodzi z pozamałżeńskiego związku. Teraz para aktorów dochowała się już sześciorga pociech. Michał Chorosiński zawsze podkreślał, jak rodzina jest dla niego ważna. Równie ważna jest wiara i wartości katolickie. To one pomogły wybaczyć aktorowi zdradę żony. W rozmowie z tygodnikiem Dobry Tydzień aktor powiedział:

Nie ma recepty, która jest dobra dla wszystkich. Każdy wypracowuje swoje sposoby. Sprzymierzeńcem jest czas. Czas na poznanie siebie, wzajemną akceptację wad, zrozumienie, że nikt nie jest idealny.

Michał Chorosiński ujawnił, co jest najważniejsze według niego w małżeństwie:

Wspólne szukanie kompromisów. W końcu praca nad sobą według starej zasady: chcesz zmienić świat, zacznij od siebie.

Źródło: Plotek

Zdjęcia: Facebook/Dominika FigurskaKomentarze