Mąż Małgorzaty Rozenek nie ma żadnych hamulców? Robi TO żonie publicznie!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie mają dosłownie nic do ukrycia. Ostatnio piłkarz obłapywał celebrytkę, choć wiedział że wszystko się nagrywa. Czy to aby nie przesada?

Małżeństwo celebrytów

Małżeństwo Majdanów jest jedną z najbardziej popularnych, ale i kontrowersyjnych par w rodzimym show biznesie. Celebryci chętnie relacjonują swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. Pokazują dzieci, mieszkanie, a teraz nawet intymne chwile. Radosław Majdan zamieścił pewien filmik, który następnie usunął, ale wiadomo, że internet nie zapomina. Na nagraniu widać jak piłkarz w przypływie porannej namiętności pieści dorodny biust swoje żony. Na początku celebrytka jest wyraźnie zaskoczona, ale już po chwili mówi:

Możesz, a co to pysiunia, przecież ja twoja żona…”

Po takiej zachęcie ze strony celebrytki, Radosław kontynuował swoje czułe gesty.

Sztuczny biust

Temat krągłości Małgorzaty Rozenek pojawił się też w programie Rozenek cudnie chudnie. Celebrytka przyznała, że powiększyła piersi aż dwukrotnie. Mówi o tym tak:

Radzio poznał mnie już z powiększonym biustem, ale potem sobie jeszcze powiększyłam. Radzio nie chciał, żebym to robiła, ale ja sobie ubzdurałam, że chcę. I tak Bogu dzięki zrobiłam mniej, bo mam bardzo mądrego lekarza”

Małgorzata Rozenek zwierzyła się, że już od czasów szkoły baletowej marzyła o pełniejszym biuście. W końcu jej marzenie się spełniło. Teraz celebrytka chce zmniejszyć biust:

Nacieszyłam się nimi bardzo i teraz mam dokładnie w drugą stronę, że już mnie one nie bawią”.

Jak można było zauważyć na zamieszczonym filmiku mąż nadal się cieszy z krągłości żony i śmiało z nich korzysta. Nawet przed kamerą.

źródło: fakt.pl

zdjęcie: InstagramKomentarze