Mazowsze: wyrodny ojciec zmiażdżył swoje 2-miesięczne dziecko. Połamał mu niemal wszystkie kości!

Mazowsze: wyrodny ojciec zmiażdżył swoje 2-miesięczne dziecko. Połamał mu niemal wszystkie kości!

Wstrząsającego odkrycia dokonał pracownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Chotomowie na Mazowszu. W czasie wizyty u 19-letniej matki 2-miesięcznego dziecka i jej 29-letniego partnera zobaczył, że maluszek jest dotkliwie pobity – dosłownie jakby ktoś go zmiażdżył!

Połamane żebra, pęknięte kości czaszki, złamana kość łonowa – to tylko część z obrażeń, które stwierdzili lekarze badający pobite dziecko. Całe jego ciałko pokrywały rozległe zasinienia. Żaden z lekarzy nie miał wątpliwości że maluch padł ofiarą domowej przemocy – ojciec zmiażdżył jego ciało dotkliwymi ciosami.

 

Ojciec od razu trafił za kratki. Postawiono mu zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad osobą nieporadną ze względu na wiek. Grozi mu 10 lat więzienia. Matka dziecka została przesłuchana w charakterze świadka, ale nie jest wykluczone, że także stanie się podejrzaną.

 

 

ZOBACZ: Miała być rutynowa kontrola. W bagażniku policjanci dokonali MAKABRYCZNEGO odkrycia!

 

 

Dziecko obecnie przebywa w szpitalu. Jaki będzie jego dalszy los? Czy kiedykolwiek dojdzie do zdrowia i czy te obrażenia nie wpłyną negatywnie na jego rozwój? 10 lat za coś takiego to zdecydowanie za niska kara. Ale znając naszych więźniów wierzymy, że odpowiednio mu zapłacą za takie traktowanie niewinnej istoty!

 

fakt.pl/ foto: zdjęcie ilustracyjneKomentarze