McDonald’s! OBRZYDLIWE ZNALEZISKO W CHEESEBURGERZE. Restauracja nie potrafi tego wytłumaczyć.

Tomas Bath z Knotty Ash, Liverpool, student prawa był zszokowany, tym co prawie miesiąc temu znalazł  w cheeseburgerze z restauracji McDonald’s.

Tomas poprosił swoich rodziców, aby w drodze powrotnej do domu kupili dla niego posiłek w jednej z restauracji McDonald’s. Nie spodziewał się jednak, co znajdzie w kanapce z serem.

Kiedy podniósł górną bułkę w celu usunięcia korniszona, zobaczył coś niebieskiego, początkowo myślał, że to kawałek sałaty, jednak jak się później okazało 20-latek natrafił na kawałek gumy z rękawiczki ( używają ich kucharze w restauracji). Student postanowił zwrócić kanapkę, chciał również uzyskać jakieś wyjaśnienia, co do tego, jak to w ogóle możliwe, że kawałek rękawiczki trafił do cheeseburgera. Niestety, pracownik restauracji zaproponował mu tylko nową kanapkę, nie wypowiadając nawet słowa przepraszam.

 

„Nidy już nie zjem w tej restauracji” – powiedział zbulwersowany Tomas.

 

Sprawa znaleziska nie dawała mu jednak spokoju, nie chodziło o żadną rekompensatę, ale o zwykłe wytłumaczenie, jak to się stało, że guma trawiła do kanapki.

Po kontakcie z managerem restauracji, chłopak otrzymał mail z przeprosinami i zapewnieniem, że jedzenie i standardy jego serwowania w McDonald’s są zawsze najwyższej jakości. Tomas otrzymał również voucher w wysokości 20 funtów na darmowy posiłek. Nie dowiedział się jednak, jak to się stało, że kawałek rękawiczki wylądował w jego kanapce.

 

„Nie skontaktowałem się z nimi, aby otrzymać voucher, ale chciałem się upewnić, że taka sytuacja już nigdy się nie powtórzy” – powiedział.

 

Niestety, chłopak oprócz możliwości darmowego posiłku nie otrzymał żadnych wyjaśnień od McDonald’s. Z restauracją skontaktowały się  również dwie gazety The Mirror i The Echo, jednak i im nie udało się uzyskań odpowiedzi na zadane przez Tomasa pytanie.

Źródło The Mirror

MM

 Komentarze