McDonald’s otwarcie wspiera homoseksualistów, PODCZAS GDY CHRZEŚCIJAŃSKI DUCHOWNY CHCE DO NICH STRZELAĆ.

Znana na całym świecie sieć fast foodów znowu szokuje. Tym razem McDonald’s bez ceregieli wspiera paradę równości, wypuszczając na rynek, swoje sztandarowe opakowanie (w którym umieszczone są frytki) z gejowską tęczą na froncie. Opakowania dostępne są tylko w tym tygodniu.

Przedstawicie firmy nie kryją swojego zadowolenia i dumy z nowej akcji:

 

Pudełko z tęczą, jest naszym sposobem, aby pokazać wsparcie dla homoseksualistów i dla organizowanej przez nich Parady równości – mówią.

 

Mimo ogromnego entuzjazmu inicjatywa McDonald’s spotkała się z ogromną krytyką środowiska homofonicznego, zwłaszcza ze strony amerykańskiego pastora Joshua Feuerstein’a, który nie kryje, że jest negatywnie nastawiony do środowiska gejowskiego:

 

To ohydne, że McDonald’s wypuścił gejowską tęczę, jestem zmęczony tym, że korporacje wpływają na nasze rodziny. Wszyscy powinniśmy przestać kupować w tym fast foodzie, zresztą wiadomo, że jedzenie tam serwowane i tak jest śmieciowe – komentuje.

 

Pastor uważa, że do gejów powinno się strzelać, a nie organizować dla nich akcje, wspierające ich nienormalne zachowanie.

Źródło PinkNews

MMKomentarze