Meghan Markle i książę Harry WYGWIZDANI przez publiczność!

Meghan Markle i książę Harry nie mają ostatnio dobrej passy. Po słynnym wywiadzie, którego para udzieliła Oprah Winfrey, spotkała ich niemiła sytuacja w Londynie. Parę wygwizdano!

Telewizyjna gala

National Television Awards jest galą podczas, której prezentowane są największe wydarzenia telewizyjne. Podczas uroczystości prezentowano w formie teledysków najważniejsze wydarzenia medialne. Gdy pokazano urywek ze słynnego wywiadu, którego udzieliła Meghan Markle i książę Harry, to stało się coś nieoczekiwanego. Publiczność, która uczestniczyła w gali wygwizdała i wybuczała Sussex’ów.

Skandal podczas gali

Ta telewizyjna gala gromadzi śmietankę towarzyską Londynu. Reakcja publiczności podczas tej prestiżowej gali oznacza, że Meghan Markle i książę Harry nie są lubiani w Londynie. Dziennik Daily Mail napisał:

Niektórzy krzyczeli, inni się śmiali. Było kilka zażenowanych tą sytuacją osób. Wyszło na to, że Meghan nie jest zbyt popularna.

W dzienniku Daily Mail można było też przeczytać:

Wyglądało to tak, jakby na scenie podczas przedstawienia pojawili się główni złoczyńcy.

Facebook/Meghan, duchess od Sussex

Nielubiana para

W słynnym wywiadzie Sussexowie oskarżyli rodzinę królewską o rasizm, brak empatii i znieczulicę. Ten wywiad wywołał skandal nie tylko w Wielkiej Brytanii. Sussexów z kolei oskarżono o kłamstwa, manipulacje i chęć zaistnienie w sferze publicznej. Wywiad Sussexów jest nominowany do nagrody Emmy.

Źródło: Daily Mail

Zdjęcia: Facebook/Meghan, duchess of SussexKomentarze