Meghan podjęła ostateczną decyzję o rozstaniu! Jej słowa zdruzgotały Harry’ego!

Meghan podjęła ostateczną decyzję o rozstaniu! Jej słowa zdruzgotały Harry’ego!

Oświadczenie Meghan Markle i księcia Harry’ego o opuszczeniu dworu królewskiego i rezygnacji ze swoich obowiązków było ciosem dla całej rodziny królewskiej. Sytuacja była na tyle napięta, że królowa Elżbieta zwołała specjalną naradę, na której ostatecznie przychyliła się do decyzji wnuka i jego żony. Nie jest jednak tajemnicą, że to właśnie Meghan podjęła ostateczną decyzję o rozstaniu co Harry bardzo mocno przeżył.

Informację jakoby Meghan Markle podjęła ostateczną decyzje o rozstaniu z dotychczasowym życiem podała gazeta „The Times”. Harry miał wahać się do końca, ponieważ najciężej było mu rozstać się z dotychczasową funkcją, którą piastował, czyli wojskowymi obowiązkami jakie pełnił podczas wszystkich ważnych uroczystości. Książę nie do końca chciał przystać na układ Meghan.  Po rozmowie z żoną był początkowo zdruzgotany i rozbity jednak ostatecznie przychylił się do niej i postanowił zacząć z nią nowe życie z dala od Wielkiej Brytanii.

 

ZOBACZ:Królowa Elżbieta wydała oświadczenie. Książę Harry i Meghan będą teraz…

 

 

Książęca para podjęła decyzje o przeprowadzce do Kanady. Początkowo media spekulowały, że Meghan Markle i księcia Harry’ego spotka dotkliwa kara. Mówiono nawet o dożywotnim pozbawieniu tytułów. Ostatecznie zwyciężył zdrowy rozsądek i królowa Elżbieta przystała na prośbę wnuka i jego żony i w pełni ją zaakceptowała. „Odbyliśmy konstruktywną dyskusję na temat przyszłości mojego wnuka i jego rodziny. Przyjmujemy do wiadomości, że chcą prowadzić życie na własny rachunek”

 

ZOBACZ TAKŻE:Księżna Meghan i książę Harry podjęli SZOKUJĄCĄ decyzję! To KONIEC…

 

źródła: fakt.pl, foto: youtube.com

 

 Komentarze