Menedżerka Andrzeja Piasecznego podała smutną informację: „jest nam niezmiernie przykro…”

Menedżerka wokalisty podała smutną informację dotyczącą Andrzeja Piasecznego.

Z początkiem sierpnia Andrzej Piaseczny rozpoczął trasę koncertową. Wokalista wystąpił już w Warszawie następnie wystąpić ma w Płocku i Sopocie. Jednak najbliższy koncert planowany był na 8 sierpnia w Poznaniu. Niestety fanów Piaska spotkała przykra niespodzianka.

 

https://www.instagram.com/andrzejpiaseczny_official/

 

O sprawie poinformowała menedżerka Andrzeja Piasecznego – Julita Janicka. Sprawę skomentowała także firma odpowiedzialna za organizację koncertu – BS Live Event.

 

Właściwie nie wiem jak zacząć – może po prostu tak: jest nam niezmiernie przykro, że i Was i siebie naraziliśmy na niedogodności.

– zaczęła Julita Janicka.

 

https://www.instagram.com/andrzejpiaseczny_official/

 

Następnie menedżerka Andrzeja Piasecznego poinformowała o odwołaniu koncertu w Poznaniu. Zgodnie z tym, co napisała, wina leży po stronie organizatora:

 

Muszę Was poinformować, że ze względu na niefrasobliwość Organizatora koncertu w Poznaniu, musimy odwołać zapowiadany i reklamowany przez nas koncert 8 sierpnia.

 

Firma BS Live Event nie była dłużna i podała zaskakującą informację!

 

Koncert Andrzej Piaseczny został odwołany z powodów niezależnych od organizatora (Zbyt niska liczba sprzedanych biletów).
Do wczoraj do późnych godzin nocnych trwały negocjacje z managementem Artysty aby mimo przeciwności zorganizować ten koncert, niestety nasze prośby zostały odebrane negatywnie i nie było chęci porozumienia.

 

Jak sądzicie, czy to możliwe, że na koncert Piaska nie udało się sprzedać biletów w ilości, która zapewniłaby rentowność przedsięwzięcia?

 

Właściwie nie wiem jak zacząć – może po prostu tak: jest nam niezmiernie przykro, że i Was i siebie naraziliśmy na…

Posted by Andrzej Piaseczny on Thursday, August 5, 2021

 

https://www.facebook.com/bsliveevent/posts/3075631406006049Komentarze