Mężczyzna oskarżył kota o… ciążę swojej żony

Użytkownik Reddita oskarżył swojego kota o drugą ciążę swojej żony. O niezwykłej historii opowiedział brytyjski tabloid The Sun.

Zostali po raz pierwszy rodzicami

Mężczyzna powiedział, że w zeszłym roku on i jego żona zostali po raz pierwszy rodzicami. Chcieli mieć kolejne dziecko, jednak ze względu na to, że kobieta zmagała się w ciąży z licznymi komplikacjami, a także w związku z pandemią koronawirusa, postanowili odłożyć swoje plany na później. Para używała tylko prezerwatyw, aby chronić się przed ciążą. Kobieta przestała przyjmować tabletki antykoncepcyjne, ponieważ chciała schudnąć.

Ponownie zaszła w ciążę

Mimo iż para uprawiała seks z zabezpieczeniem, żona użytkownika zaszła w ciążę. Para przez jakiś czas nie mogła zrozumieć, o co chodzi, ale potem postanowiła sprawdzić pudełko, w którym trzymane były prezerwatywy. Obok nich były patyczki do uszu, którymi kot uwielbia się bawić. Zwierzak zauważył ulubioną „zabawkę” i wyciągnął jednocześnie paczkę pałeczek i prezerwatyw. Bawił się nimi i zrobił w nich kilka dziur, co stało się przyczyną ciąży kobiety.

Nasz kot to zły geniusz. Naprawdę uważam, że ten rudy dupek jest bystrzejszy niż to się może wydawać. On jest wszędzie. Ani zatrzaśnięte drzwi, ani zamknięte pudełko nie są w stanie go powstrzymać – mówi autor postu.

Użytkownik żartował, że nie może się doczekać dnia, w którym opowie tę historię swojemu drugiemu dziecku.

Źródło: The Sun

Zdjęcie: The Sun

Komentarze