Mężczyzna szukał córki dwa lata. Odnalazł ją w schronisku dla bezdomnych [VIDEO]

Mężczyzna rozstał się ze swoją partnerką po 2 latach związku. W tym czasie urodziła im się córka. Matka wywiozła ją w nieznanym kierunku. Ojciec podjął poszukiwania. Po 2 latach odnalazł córkę.

Tęsknota ojca była ogromna. Poszukiwał córkę, niestety bezskutecznie. W 2014 roku nagrał piosenkę o swojej tęsknocie i opublikował ją w sieci.

Bryan Thouvel nie rezygnował, ale poszukiwania nie przynosiły skutku. Pewnego dnia, zupełnie niespodziewanie otrzymał telefon od kolei. Ten twierdził, że znalazł Harmony, córkę Thouvela…w schronisku dla bezdomnych w stanie Washington.

Natychmiast wsiadł w auto ze swoją matką i odnalazł córkę. Jechał 10 godzin z Oregonu. Thouvenel złożył wniosek o prawo nad dzieckiem do tamtejszego sądu. Sędzia rozpatrzył wniosek pozytywnie.

Thouvenel sprawuje teraz opiekę nad dzieckiem. Organizacji non-profit Time To Put Kids First, która wspiera umacnianie więzi między dzieckiem a rodzicem, zafundowała im wspólną wycieczkę na Hawaje.

Ojciec jest szczęśliwy, i niemal każdą chwilę spędza z córką. Jak twierdzi, chce jej dać jak najwięcej wspólnych wspomnień, bo dotąd ich nie miała.

Thouvenelnie chce żywić urazy do byłej partnerki, matki dziewczynki. Mówi, że nie chce się koncentrować na tym, co negatywne. Kobieta może widywać się z dzieckiem, ale ma ograniczone prawa rodzicielskie.

Źródło: dobrewiadomości.net.pl

Fot. Fakt

ZOBACZ TEŻ: https://wsieci24.pl/papiez-franciszek-ujawnia-siostry-zakonne-sa-wykorzystywane-seksualnie/

 

 

 Komentarze