Mężczyzna złamał kwarantannę. Pożarł go straszliwy GAD!

Pewien mężczyzna złamał kwarantannę i przepłacił za to życiem.W momencie złamania kwarantanny spotkało go tragiczne starcie z gadem, które zakończyło się śmiercią.

Do makabrycznego zdarzenia doszło w środę rano, kiedy mężczyzna złamał zasadę pozostania w domu i postanowił pójść na ryby.

 

Jego szczątki znaleziono przy rzece Nyabarongo. Lokalne władze przekazały, że mężczyzna został zabity przez krokodyla.

 

„Złamał zasadę pozostania w domu, jest jedną z niewielu osób, które nie przestrzegają kwarantanny w celu zatrzymania koronawirusa” – powiedziała BBC Alice Kayitesi, burmistrz dystryktu Kamonyi.

 

„Mężczyzna z Rwandy, który złamał obowiązującą w kraju kwarantannę i poszedł na ryby, został zabity i zjedzony przez krokodyla” – poinformowały lokalne władze.

 

Władze Rwandy w środkowowschodniej Afryce wprowadziły obowiązkową kwarantannę w niedzielę, ponieważ liczba zachorowań na COVID-19 cały czas wzrasta. W kraju potwierdzono 40 przypadków koronawirusa.

 

 

W poniedziałek lokalny serwis informacyjny poinformował, że w wyniku kłótni dotyczącej kwarantanny policjanci zastrzelili dwóch mężczyzn w dystrykcie Nyanza. BBC podaje, że policja oficjalnie nie potwierdziła tego incydentu.

 

W RPA wprowadzona została ogólnokrajowa, trwająca trzy tygodnie kwarantanna w związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2. W poniedziałek liczba zachorowań spowodowanych wirusem wzrosła w RPA z 274 do 402.

 

ZOBACZ TEŻ:Redukują STRES i NAPIĘCIE! Przed pójściem spać W SYPIALNI postaw…

 

56 mln obywateli RPA ma pozostać w domach przez trzy tygodnie, włącznie do 16 kwietnia. Kwarantanna ma „przeciwdziałać katastrofie”.

 

 

Źródło:02/pixabayKomentarze