Ale elegantka! Zgadnij ILE kosztuje sukienka, którą nosi Mia Raduszewska?

Mia Raduszewska to córka Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego.

Mała Mia Raduszewska urodziła się w 2017 roku i nie ma jeszcze trzech las. Mimo to wyrasta na małą celebrytkę. Jej mama Natalia, bardzo chętnie pokazuje się z córeczkę. Często też mają dobrane do siebie stylizacje. Noszą ubrania w podobnych kolorach, podobnym stylu, a czasem wręcz identyczne.

 

Natalia i Mia na różowo – https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

 

Tak więc nie ma tu mowy o przypadkowości. Jedynie z rzadka zdarzają się mniej wystylizowane zdjęcia, ale i tak mama z córką zawsze pięknie razem wyglądają.

 

Takie same stroje dla mamy i córki – https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

 

Instagram Natalii pełen jest postów reklamowych. Także wiele ubrań czy kosmetyków jest wyraźnie oznaczonych i zazwyczaj są to dosyć drogie marki. Sama na co dzień też lubi się dobrze ubrać i – jak widać – zasadę tę stosuje także do córeczki.

 

Zobacz też: Justyna Steczkowska została projektantką! Cena jej ubrań zwala z nóg! (FOTO)

 

Mia w kreacji Burberry – https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

 

Na jednym ze zdjęć będących reklamą butów, Mia Raduszewska ma na sobie charakterystyczne ubranko. Jest to sukienka składająca się z białej góry i brązowej spódniczki w białe, czarne i czerwone paseczki.

sukieneczka za 930 zł. – pl.burberry.com

 

Jest to najprawdopodobniej ubranie Burberry (luksusowa marka brytyjska, wiele ubrań ma charakterystyczną kratę). Taka sukienka (w wersji w kratkę) kosztuje 930 zł. Z kolei Natalia ma na sobie bluzkę-skienkę firmy Selflove za 590 zł.

Drogo? Zapewne sprawdza się powiedzenie: jaka mama, taka córka 🙂

 

Polecamy: Córeczka Joanny Krupy ma nową fryzurę. Zobacz JAK teraz wygląda Asha Leigh! (FOTO)Komentarze