„Miał jeszcze tyle planów”. Paweł Królikowski NIESTETY…

Ta wiadomość poruszyła wszystkich! Przekazano oficjalne informacje na temat aktora Pawła Królikowskiego.

Paweł Królikowski szerszej publiczności znany jest z roli w serialu Pitbull, ale przede wszystkim z produkcji „Ranczo”. W serialu Telewizji Polskiej aktor wcielał się przez dekadę w charakterystyczną rolę „Kusego”. Widzom na zawsze w pamięci pozostanie ta kreacja. Gwiazdor stworzył naprawdę ciekawą postać.

 

 

Niestety aktor pod koniec grudnia zeszłego roku trafił do jednego z warszawskich szpitali. Prawdopodobnie znalazł się wówczas na oddziale neurochirurgii. Wszystko zdaniem źródeł bezsprzecznie związane jest z tętniakiem mózgu, który usunięto aktorowi kilka lat temu. Teraz kiedy wydawało się, że wszystko zmierza w dobrą stronę stało się coś strasznego. Paweł Królikowski nagle…

złapał infekcję wirusową i nie mógł opuścić murów szpitala. Później media informowały o rzekomym powstaniu krwiaka, który także przedłuży hospitalizajcę. Na szczęście aktor ma ogromne wsparcie od rodziny oraz przyjaciół i kolegów z planu.

 

 

Kilka lat temu aktor dzięki błyskawicznej interwencji żony o opiece najlepszych specjalistów wygrał walkę z tętniakiem. Ponadto zastosowano w jego przypadku innowacyjne metody leczenia, które niewątpliwie przyczyniły się do sukcesu.

 

 

Królikowski wrócił do pracy, odzyskał dawną energię. Ponadto zmienił swój styl życia. Niestety wiosną 2019 roku wszystko znowu się zmieniło.

 

 

-Paweł miał jeszcze tyle planów. Pozytywnie nastawiał się do życia. Nie myślał już o chorobie a ta niestety znowu pokrzyżowała jego plany – mówi znajomy Królikowskich.

Królikowski o chorobie : 

 

 

– Na początku maja nie przyjechałem do was. Moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać – mówił aktor w show „Twoja twarz brzmi znajomo” po usunięciu guza mózgu.

 

 

Ludzie, których dotyka choroba onkologiczna, oni jedyni wiedzą, jak to jest i co ja teraz czuję. To nigdy się nie kończy, zawsze będziemy zagrożeni, dotknięci najcięższą chorobą. To są bardzo poważne sprawy. Nie chcę o tym więcej mówić. Życzę wszystkim tym, których dotyka taka choroba, żeby przyszedł taki moment, żeby przeżyli tę chorobę i zyskali znowu zdrowie – mówił aktor podczas jednego z udzielonych wywiadów.

 Komentarze