Miał sen o tym, że umiera! Kiedy się przebudził dostał (…)!

O tym, że koszmary senne mogą mieć wpływa na nasze zdrowie dowodzi historia 23-letniego mężczyzny z USA. Młody, zdrów jak ryba człowiek położył się spać wyczerpany ciężkim dniem w pracy. W nocy miał sen, o tym że umiera. Kiedy nagle się przebudził doszło do szokującej sytuacji!

W wyniku przerażającego snu młody mężczyzna doznał ataku serca! 23-letni Amerykanin, którego udało się uratować dzięki szybkiej interwencji brata śpiącego razem z nim w pokoju, przyznał, że sen był przerażająco realistyczny. Mężczyzna ze szczegółami opowiedział przebieg koszmaru, który zainteresował wielu specjalistów badających sen i jego wpływ na nasz organizm. Amerykanin śnił o tym, że umiera w tragicznych okolicznościach. Był mordowany przez nieznanego sobie napastnika, który wbijał mu nóż w serce.

 

ZOBACZ:Tragedia w domu piosenkarza! Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo!

 

23-latek wyznał, że kiedy się obudził czuł jakby naprawdę ktoś wbił mu ostre narzędzie w serce. Chwile później doszło do czegoś jeszcze gorszego, ponieważ młody człowiek dostał ataku serca! Co najdziwniejsze chłopak nigdy nie miał żadnych problemów kardiologicznych. Według specjalistów zajmujących się zagadnień snów traumatyczne koszmary senne mogą doprowadzić do śmierci śniącego nawet chwilę po przebudzeniu. Wpływ na taki rodzaj wypadków ma towarzyszący im stres i adrenalina, których poziom staje się nie do wytrzymania dla ludzkiego organizmu.

 

ZOBACZ TAKŻE:Bezsenność jest NIEBEZPIECZNA! Grozi…

 

źródła: pikio.pl, foto youtube.com

 

 

 Komentarze