Michał Piróg porównał Andrzeja Dudę do Hitlera! Chodzi o…

Michał Piróg w wieku 16 lat zrobił „coming out” i ujawnił, że jest gejem.

To jednak nie przeszkodziło mu w osiągnięciu sukcesu. Pochodzący z Kielc Michał Piróg został tancerzem i jurorem znanym z wielu programów telewizyjnych. Występował w programie TVN Droga do gwiazd, był jurorem TVN You Can Dance – Po prostu tańcz, a także prowadzącym Top Model. Na instagramie obserwuje go ponad pół miliona osób.

 

To wszystko sprawia, że Michał Piróg dla wielu internautów może być źródłem opinii czy też nawet autorytetem. Tymczasem tancerz pozwolił sobie na bardzo mocne słowa w kierunku Prezydenta RP. Najwyraźniej zabolała go Karta Rodziny, w której brak zgody na promowanie ideologii LGBT (więcej na ten temat TUTAJ).

 

Michał Piróg tak pisze:

 

Do Prezydenta Andrzeja Dudy.
Naziści uznawali osoby homoseksualne za stanowiące zagrożenie dla prawidłowego rozwoju „rasy aryjskiej”. W założeniach nacjonalistycznego pojmowania państwa niemieckiego osoby homoseksualne, podobnie jak Żydzi oraz osoby chore psychicznie, stanowiły realne niebezpieczeństwo dla „prawej” (heteronormatywnej) większości narodu.
W roku 1933 wydano rozporządzenie Adolfa Hitlera „O ochronie narodu i państwa”, które zniosło nienaruszanie wolności osobistej co doprowadziło do wielu aresztowań, skąd później wysyłano ich do obozów koncentracyjnych.

 

To zdjęcie Michał Piróg zamieścił przy poście o nazizmie – https://www.instagram.com/michalpirog/

 

Dalej tancerz pyta i apeluje:

W 2020 Pan walczy w Polsce z wymyśloną ideologią LGBT w obronie polskiej rodziny.
Widzi Pan podobieństwo ?
Niech Pan się modli więcej i błaga o grzechów odpuszczenie już teraz bo później może nie starczyć czasu.
Niech Pan pamięta w modlitwie o ofiarach przemocy na tle homofobicznym bo ich cierpienie jest napędzane pańska polityką.

 

Tym samym Michał Piróg porównał Prezydenta Andrzeja Dudę do nazistów i do samego Hitlera!

Jednocześnie nawiązując do spraw religii, tancerz wykazał się ignorancją w tym temacie. Wiara chrześcijańska, katolicka oparta jest na Biblii. A w Piśmie Świętym wyraźnie jest napisane, że homoseksualizm to obrzydliwość:

 

Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! (Kpł 18:22)

 

Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli. (Kpł 20:13)

 

Zobacz też: Polska modelka: „Parę osób czeka na mój coming out🌈 „

 

fot. https://www.instagram.com/michalpirog/Komentarze