Michał Piróg zadrwił z Magdaleny Ogórek. Dziennikarkę wysyła do psychiatry!

Michał Piróg znany jest ze swojej tendencji do umoralniania innych i wytykania palcem. Wszystko w myśl akceptacji i tolerancji, jakiej się dla siebie domaga.

Tym razem celebryta na tapetę wziął dziennikarkę TVP Info, Magdalenę Ogórek. Michał Piróg zakpił z opinii, że mężczyźni nie powinni nosić damskich strojów.

 

https://www.instagram.com/magdalena.ogorek/?hl=pl

 

Na początku sierpnia Piróg pokazał się w spódnicy [zdjęcie tutaj]. Z kolei Michał Szpak  podczas koncertu wystąpił w czymś w rodzaju sukienki, ale bez stanika [zdjęcie tutaj]. Na innym występie wokalista nie miał sukienki, lecz założył stanik i buty na obcasach [tutaj].

 

Magdalena Ogórek wyraziła się negatywnie o tego typu sposobie ubierania, jaki szczególnie widoczny jest na przykład w Holandii. W odpowiedzi Michał Piróg zasugerował, że powinna udać się do psychiatry:

 

Z pozdrowieniami dla Pani Ogórek z TVP , którą to przeraziło w Amsterdamie zdjęcie męskiej nogi w szpilce.
Mogę coś poradzić 🤔 ? Gdybym ja wpadał w przerażenie widząc kobietę w sneakersach lub spodniach to bym niezwłocznie zgłosił się do psychiatry…

– napisał celebryta.

 

Wiele osób poparło stanowisko tancerza. Były jednak też i takie głosy, że pani Ogórek ma prawo do własnego zdania i własnych obaw.

 

https://www.instagram.com/michalpirog/

 

https://www.instagram.com/michalpirog/

 

https://www.instagram.com/p/CTHB2Q1MKUo/Komentarze