Michał Szpak o KROK OD TRAGEDII! Stąpał po KRUCHYM LODZIE!

Michał Szpak igra z losem. Pochwalił się zdjęciem, na którym chodzi z psem po słabo zamarzniętej Wiśle. To bardzo niebezpieczne zachowanie.

Kruchy lód

Michał Szpak zamieścił w swoich mediach społecznościowych relację ze spaceru z psem. Artysta wybrał się nad Wisłę. Jednak nie spacerował brzegiem a chodził po lodowej pokrywie. Ta jeszcze jest bardzo słaba i krucha. Może grozić załamaniem się, a wtedy sytuacja może nagle wymknąć się spod kontroli. Na filmiku widać, że Michał Szpak dociska lodową pokrywę butami i nie chodzi daleko od brzegu. Jednak wpadnięcie nawet do płytkiej zimnej wody w Wiśle, mogłoby skończyć się przeziębieniem. Artysta nie powinien promować takich nieodpowiedzialnych zachowań.

Instagram/ Michał Szpak

Smutne Boże Narodzenie

Michał Szpak ma za sobą smutne Boże Narodzenie. Kilka dni przed Świętami zmarł dziadek piosenkarza. Artysta poinformował o tym swoich fanów. Ci pospieszyli z e słowami wsparcia i otuchy. Pisali:

Przykro mi bardzo. Wyrazy współczucia dla Ciebie i Twojej Rodziny. Bliscy pomimo fizycznej nieobecności są przy nas zawsze, strzegą nas i pomagają, są naszymi aniołami.

Kochany Michale wyrazy współczucia i kondolencje. Trzymaj się mocno. Jestem sobą sercem w tych smutnych chwilach.

Źródło: Instagram/ Michał Szpak

Zdjęcia: Instagram/ Michał Szpak

 Komentarze