MICHAŁ SZPAK padł ofiarą oszustwa! OSTRZEGŁ swoich fanów przed…

MICHAŁ SZPAK padł ofiarą oszustwa! OSTRZEGŁ swoich fanów przed…

Michał Szpak ostrzega swoich fanów. Na swoim profilu na Instagramie zamieścił informację o tym co mu się przydarzyło.

Michał Szpak to jedna z większych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wokalista ma naprawdę spore grono wielbicieli. Na jego Instagramie obserwuje go ponad 200 tysięcy osób. Gwiazdor postanowił wykorzystać swoją popularność po ty ostrzec swoich fanów. Mianowicie chodzi tu o oszustwo, którego ofiarą padł właśnie Michał Szpak. Konto wokalisty na Instagramie to jego oficjalny profil, jedyny i niepowtarzalny. Prowadzi je w bardzo przemyślany sposób. Znaczna część zdjęć i treści jest starannie zaplanowana, nie są to przypadkowe ”selfie”. Na profilu Szpaka nie brakuje też artystycznych postów takich jak piękne grafiki i bardzo oryginalne edycje zdjęć piosenkarza.

 

ZOBACZ TAKŻE:Wielka WTOPA Zenka MARTYNIUKA! Nie pozostawiono na nim suchej nitki

 

Jakiś czas temu wokalista poinformował swoich fanów, że padł ofiarą oszustwa:

— Uważajcie na oszustów! Grasujooo! Kont jest o wiele więcej, nie dajcie się zwieść — napisał wokalista, publikując przy tym zrzut ekranu wiadomości od kogoś kto na profilu definitywnie podszywał się pod Michała Szpaka. Wykorzystując przy tym to samo zdjęcie profilowe i bardzo podobną nazwę.

 

Faktycznie, takich kont na Instagramie jest bardzo dużo. Osoby podszywają się pod znane gwiazdy licząc na to, że uda im się zdobyć duże grono obserwujących. Problem dotyczy tu nie tylko Michała Szpaka. Czasem zdarzy się także, że oszusta podszywa się pod osobę, która wcale nie jest popularna. Takie konta powinno się jak najszybciej zgłaszać.

źródło: instagram , fot. youtube


Komentarze