Michał Wiśniewski ma NOWĄ pracę! Nie zgadniesz, GDZIE!

Michał Wiśniewski ma nową pracę! Gdzie? Okazuje się, że znany muzyk…

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat pojawi się Michał Wiśniewski! Piosenkarz wystąpi w show kabaretowym! Czyżby zmieniał branżę?

– Pierwsi na scenie wystąpili gospodarze, czyli Kabaret Skeczów Męczących. Marek (Marcin Tercz) uczestnik programu „Nasz nowy dom”, prosi swojego przyjaciela, aby podczas nagrania udawał jego żonę, ponieważ prawdziwa jest mało „medialna”. Tak więc, redaktora Pawła (Marcin Szczurkiewicz) przywiało wspaniałe i mało zgodne małżeństwo Marek i Brunhilda. Czy w tej sytuacji Kasi Dowbor (Adrianna Borek) uda się ten dom wyremontować? Musicie sprawdzić już w tę niedzielę o 20:00 w Polsacie – podała stacja.

Zobacz także: Znana aktorka PRZYZNAŁA się do zabiegu! SZCZERE wyznanie!

Michał Wiśniewski będzie gościem specjalnym odcinka. Razem z zespołem Enej wykona największe przeboje polskich reprezentantów na Eurowizjj. Zabrzmią utwory m.in. Cleo, Edyty Górniak, Michała Szpaka, ale wszystko to po… niemiecku!

Czy Michałowi spodoba się w kabarecie? Może zostanie tam już na stałe? Czas pokaże.

Pieniądze na pewno są mu potrzebne, bo niedawno na świat przyszło jego kolejne dziecko.

Michał Wiśniewski ma 48 lat i piąty raz został ojcem! Jego synek dostał oryginalne imiona – Falco Amadeus.

Michał ma też innych potomków: Fabienne (17 lat) i Xaviera (18 lat) z Martą „Mandaryną” Wiśniewską, a także Etiennette (13 lat) i Vivienne (12 lat) z Anią Świątczak (43 l.).

Zobacz także: WSTRZĄSAJĄCE słowa Dody! NAPISAŁA list do CÓRKI!

Fot. PolsatKomentarze