MICHAŁ WIŚNIEWSKI MOŻE BYĆ DUMNY! Jego córka zaśpiewała… [VIDEO]

Michał Wiśniewski to wokalista i frontman zespołu Ich Troje. Od wielu lat w Polsce cieszy się ogromną popularnością. Jego znakiem rozpoznawczym są nietuzinkowe, czerwone włosy. Artysta wraz z zespołem Ich Troje dwukrotnie reprezentował nasz kraj w konkursie Eurowizji.

 

MICHAŁ WIŚNIEWSKI MOŻE BYĆ DUMNY – JEGO CÓRKA ZADEBIUTOWAŁA JAKO WOKALISTKA! 

Jedna z pociech Michała Wiśniewskiego zadebiutowała jako wokalistka. Na oficjalnym Youtube’owym koncie frontmana Ich Troje pojawiło się najnowsze nagranie. To teledysk 12-letniej Vivienne Wiśniewskiej, która wykonuje utwór pt. „NIE STRASZNE STRACHY”.

„Mój dom jest tam, gdzie jest moja rodzina. Rodzinę tworzą bliscy, okazując sobie nawzajem szacunek przez oddanie i miłość. Każdego dnia tego doświadczam i jestem wbrew wszystkim przeciwnościom losu dumny z tego, że mogę na was liczyć. Zawsze. Kocham” – taka adnotacja pojawia się w pierwszych sekundach teledysku.

 

Zobacz: Weronika Marczuk URODZIŁA! Znamy płeć i imię dziecka!

 

„Pięknie. Nareszcie dopasowany utwór do wieku wokalistki. Bez makijażu, wyszukanych strojów czy choreografii. Widać dziecięcą radość” – przyznaje jeden z Internautów.

 

Vivienne to córka Michała Wiśniewskiego ze związku z Anną Świątczak. Rodzice mogą być dumni, że wychowali tak wrażliwą i zdolną pociechę. Jesteśmy pod wrażeniem ogromnego talentu 12-latki. Życzymy jej dalszych sukcesów.

 

Zobacz: Ojciec Meghan Markle znowu SZOKUJE. Powiedział KIEDY zobaczy się z córką!Komentarze