Michał Wiśniewski powraca w wielkim stylu! Piosenka „Piątek” jest hitem! [ZOBACZ]

Michał Wiśniewski to jedna z najważniejszych postaci polskiego show-biznesu. Choć jego ogromna popularność wydawać by się mogła, że już minęła, to jednak lider zespołu Ich Troje nie daje o sobie tak łatwo zapomnieć! Teraz powraca z wielkim hitem! Nowy utwór „Piątek” bije rekordy popularności!

 

Michał Wiśniewski – ikona popkultury

Jak zgodnie twierdzą eksperci Michał Wiśniewski był pierwszym polskim celebrytą. Niemal cała Polska zachwyciła się młodym wokalistą o mocnym głosie i czerwonych włosach. Pokochaliśmy go jeszcze bardziej, kiedy wyszło, że Wiśniewskiego oddała matka do domu dziecka i gwiazdor wychowywał się w „bidulu”. Jego zespół Ich Troje był tak popularny, że gdyby wtedy był YouTube to piosenki Wiśniewskiego miałyby kilkaset milionów wejść. To był zupełnie inny format sławy jak Sławomir czy Zenek Martyniuk. O Michale Wiśniewskim mówiła cała Polska! A szczególnie o jego życiu prywatnym i związku z prześliczną młodziutką Mandaryną.

 

Michał Wiśniewski i jego nowa piosenka

Wydawać by się mogło, że Michał Wiśniewski odszedł daleko w niepamięć i polska scena muzyczna o nim zapomniała na dobre. Dziś już nie chodzi z kilku osobową ochroną jak 15 lat temu. Jego życie przeszło wiele zawirowań: problemy z alkoholem i choroba nowotworowa, a także niestabilna sytuacja uczuciowa. Ale tak czy siak wszyscy do dziś znamy jego piosenki takie jak: „Za cały babski świat”, „Zawsze z tobą chciałbym być”, „A wszystko to, bo ciebie kocham”. A teraz Michał Wiśniewski nagrał zupełnie nowy utwór. Jego nowa piosenka ma szansę być ogromnym hitem. Utwór „Piątek” opowiada o weekendowej zabawie w mieście: alkohol, uber, kebab!

 

Piosenka „Piątek” – co na to fani piosenkarza?

Fani lidera Ich Troje nie kryją zadowolenia i miłego zaskoczenia. Niektórzy mówią wprost, że piosenka „Piątek” przypomina legendarny hit „Za cały babski świat”. Piszą: „No wraca nasz stary Michał”, „Ich troje. Powrócił do żywych”, „Oby więcej takich! W starym dobrym stylu.. Już widzę ten hit imprez”, „Michał wrócił do formy!!!! Aż się dzieciństwo przypomina kiedy słyszę ten głos”. A Wam przypadła do gustu ta piosenka?

 

ZOBACZ: Historyczny moment w „Familiadzie”! Jedna z rodzin nieoczekiwanie …

 

Jeśli jej jeszcze nie posłuchałeś, zobacz poniżej:Komentarze