MICHAŁ WIŚNIEWSKI SIĘ ZARĘCZYŁ! Zobacz, kto jest jego WYBRANKĄ!

Michał Wiśniewski to wokalista i frontman zespołu Ich Troje. Od wielu lat w Polsce cieszy się ogromną popularnością. Jego znakiem rozpoznawczym są nietuzinkowe, czerwone włosy. Michał wraz z zespołem Ich Troje dwukrotnie reprezentował nasz kraj w konkursie Eurowizji.

Michał Wiśniewski słynie nie tylko z hulaszczego trybu życia, ale również z kochliwej osobowości. Niespełna rok temu gwiazdor zakończył swój związek z Dominiką Tajner.

Kobieta komentowała wówczas rozstanie w mediach. Przyznała, że Michał bezpodstawnie zarzucał jej niewierność:

Posądzono mnie o romanse, których nie było. Prawda jest taka, że w moim małżeństwo od dawna nie było najlepiej. Ale szczerze mówiąc, na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo –przyznała szczerze była partnerka Wiśniewskiego.

Jak widać wokalista szybko pozbierał się po rozstaniu, ponieważ do mediów społecznościowych trafiła wczoraj wiadomość o jego… zaręczynach.  Paulina, nowa partnerka celebryty, którą poznał na jednym z portali randkowych przyjęła jego oświadczyny.

Wiadomo, że para poznała się za pośrednictwem portalu internetowego. Wybranka Michała Wiśniewskiego to 46-letnia Paulina. Jak udało się nam dowiedzieć, kobieta nie jest w żaden sposób związana z branżą muzyczną

Michał Wiśniewski zmienił swój status związku na zaręczony w mediach społecznościowych. Dodatkowo, jego znajomy jakiś czas temu zamieścił post, który był opatrzony następującym opisem: Po zaręczynach Michała i Poli.

 

 

 Komentarze