Mikołaj Roznerski wziął ślub w tajemnicy? Wymowne zdjęcie!

Szokujące zdjęcie aktora krąży teraz w internecie! Wielu przeciera oczy ze zdumienie i pyta czy to prawda, że Mikołaj Roznerski wziął ślub w tajemnicy? Sami się przekonajcie!

 

Związek słynnego polskiego aktora z Adrianą Kalską jest dla mediów plotkarskich ciekawym tematem. Niekiedy atmosferę pokręcają same gwiazdy poprzez prowokacyjne zdjęcie. Tak też jest i tym razem. Wymowne zdjęcie gwiazdy serialu „M jak miłość” wprawiło wszystkich jego fanów i dziennikarzy w niemałe osłupienie! Wszyscy się zastanawiają, czy Mikołaj Roznerski wziął ślub ze swoją partnerką Adą Kalską?

 

Wszystko za sprawą zdjęcia, które umieścił na swój instagramowy profil. Widać na nim  jak pozuje na tle kościoła wraz ze swoją partnerką serialową i życiową Adą Kalską.  Ale to nie koniec, bo napisał pod zdjęciem: „Załatwione”. Potem udostępnił ją oficjalny profil serialu, pisząc: „Gratulacje” i dodał hashtag #ślub. Tajemnicze i mocno prowokacyjne zdjęcie wzbudziło zainteresowanie fanów aktora i samego serialu „M jak miłość”.

 

Roznerski
Instagram

 

Internauci pisali w komentarzach: „Gratulacje! Ale czy to w serialu czy w realu”. „Kto normalny robi sobie selfie na tle kościoła w dzień swojego ślubu. Na bank to kadr z M jak miłość”. „Czekałam na ten dzień! Wszystkiego najlepszego kochani na nowej drodze życia” „Ale piękne zdjęcie, szkoda, że to tylko na niby, choć kto wie…” „Proszę, powiedzcie, że to jest prawda” „Gratulujemy, i życzymy więcej miłości. Kochamy was z całego serca!”

 

ZOBACZ TEŻ: Daniel Olbrychski miał wypadek! Aktor stracił ZĘBY!

 

Mikołaj Roznerski to 35-letni aktor. Ma 8-letniego syna Antoniego. Wystąpił w takich produkcjach jak: „Druga szansa”, „Singielka”, „Misz-masz, czyli kogel-mogel 3”. Prywatnie odrestaurowuje stare meble.

 

Źródło: Pudelek oraz InstagramKomentarze