Milla Jovovich urodziła! ZOBACZ ZDJĘCIE MALEŃSTWA!

milla jovovich, urodziła

Milla Jovovich urodziła! ZOBACZ ZDJĘCIE MALEŃSTWA! Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się z fanami wyjątkową fotografią. 

 

 

 

Milla Jovovich to amerykańska aktorka i modelka, pochodzenia serbsko-rosyjskiego. Urodziła się  17 grudnia 1975 w Kijowie. Jej matka była radziecką aktorką, ojciec zaś miał korzenie serbskie. Rodzice Milli wyemigrowali z nią do Kalifornii, w Stanach Zjednoczonych, gdy dziewczynka skończyła 5 lat. W wieku 9 lat rozpoczęła ona karierę modelki. Dwa lata później stała się rozpoznawalna i sławna. Jej dzienne wynagrodzenie wynosiło około 3500 dolarów.  Brała udział w kampaniach reklamowych Christiana Diora czy domu mody Donny Karan.

 

 

 

Oprócz modelingu dziewczyna pasjonowała się aktorstwem.  Uczęszczała na zajęcia do szkoły aktorskiej i baletowej. Debiutowała na dużym ekranie w filmie pt.Spotkanie dwóch księżyców w reżyserii Zalmana Kinga. Zagrała też filmie przygodowym Powrót do błękitnej laguny. Ogromną popularność przyniosła jej rola Leeloo w filmie Piąty element reżysera Luca Bessona.

 

 

 

W 1992 aktorka poślubiła Shawna Andrewsa, jednak ślub anulowano już po miesiącu. Kolejnym jej mężem był reżyser Luc Besson, jednak ten związek również nie przetrwał próby czasu.

 

Sprawdź również: Waży 280 kg! Urodziła ogromne dziecko! Nikt nie mógł uwierzyć jak wygląda!

 

Milla Jovovich urodziła! Pokazała zdjęcie maleństwa.

W 2009 roku Milla Jovovich wstąpiła w związek małżeński z reżyserem Paulem Andersonem. Para właśnie powitała na świecie swoją trzecią córkę. Pierwsza pociecha pary, Ever Gabo, urodziła się w 2007 roku, natomiast druga córka, Dashiel Edon w 2015. 

 

 

 

W swoich mediach społecznościowych aktorka opublikowała zdjęcie z najmłodszą córeczką.

 

 

 

„Powitanie dziecka! Witaj na świecie świecie, moja nowa siostra Osian. Kochamy Cię” – napisała na swoim Instagramie świeżo upieczona mama.

 

Zobacz: Joanna Moro urodziła! WRZUCIŁA DO SIECI ZDJĘCIE

Komentarze