Miss Polonia na niebezpiecznym torze. Dlaczego tak ryzykuje?

Miss Polonia Agata Biernat postanowiła spróbować swoich sił w czymś zupełnie nowym. Tym razem nie będzie chwalić się urodą, ale siłą mięśni. Wejdzie na naprawdę niebezpieczny tor..

Agata Biernat jest jedną z nielicznych kobiet, które zdecydowały się na występ w programie „Ninja Warrior Polska”. Zmierzy się z niezwykle trudnym torem przeszkód. Czy zawstydzi mężczyzn? Czy uda jej się dojść na szzyt?

Fot. Polsat

Agata jest piękna i wysportowana. Jest tancerką, modelką i Miss Polonia 2017. Uwielbia wszelkie aktywności fizyczne. Postanowiła spróbować swoich sił w  „Ninja Warrior Polska”.

– Sport od zawsze był w moim życiu. Obecnie dzięki niemu zarabiam i utrzymuję się. Jak tylko pojawia się okazja, aby siebie sprawdzić pod kątem sprawności fizycznej, zgłaszam się pierwsza! Nawet jeśli nie do końca wiem, na co się piszę – mówi tancerka.

Fot. Polsat

Udział w programie to jednak nie lada wyzwanie. Czy piękna Agataporadzi sobie z bardzo trudnym torem przeszkód.

– W dzieciństwie wszystkie drzewa i płoty były moje, co widać po moich nogach i bliznach, które pozostały mi jako pamiątka. Myślę, że właśnie tak wglądają nogi szczęśliwego dziecka. Czy to jednak pomoże mi, aby wspiąć się na ostatnią przeszkodę toru eliminacyjnego – wysoką ścianę? Obawiam się, że nie. To jest przeszkoda, której boję się najbardziej – dodaje.

W programie wziął też udział aktor Marek Kaliszuk, który nie kryje, że dba o ciało. Każdą wolną chwilę poświęca na ćwiczenia. Obiecał też, że na wizji zdejmie koszulkę. Kiedy to zrobi?

– Obiecałem sobie, że ściągnę koszulkę, jeśli tylko uda mi się pokonać pierwszą przeszkodę na torze „Ninja Warrior Polska” – mówi Marek Kaliszuk. – Staram się żyć jak najbardziej fit. Regularnie odwiedzam siłownię. Ale czy to wystarczy, aby zostać ninją?

Zobacz także: Karolina Gilon zaatakowana na Instagramie! Czy rzeczywiście poprawia…

Fot. PolsatKomentarze