Mistrz MMA zaatakował bezdomną kobietę! Sportowiec twierdzi, że się bronił!

O tym, że sportowcy uprawiający wyczynowo sztuki walki powinni liczyć się z konsekwencjami za swoje zachowanie na własnej skórze przekonał się Luke Rockhold. Mistrz MMA zaatakował bezbronną bezdomną kobietę. Sam zawodnik dementuje te informację nazywając je plotkami.

Luke Rockhold mistrz UFC twierdzi, że to on stał się ofiarą, a uderzył kobietę, ponieważ się przed nią bronił. Amerykański zawodnik mieszanych sztuk walki ze szczegółami opowiedział jak wyglądało całe zajście. Mężczyzna przekonuje, że nie on pierwszy zaatakował bezdomną kobietę tylko ona jego! Rackhold w obronie własnej miał mocno kopnąć poszkodowaną, ponieważ ta próbowała go opluć. Do zdarzenia doszło w Los Angeles kiedy sportowiec był na spacerze ze swoim psem.

 

ZOBACZ:Naukowcy przestrzegają: „jeśli chcesz schudnąć, NIE MOŻESZ POPEŁNIAĆ tego błędu”!

 

 

Bezdomnej miało się nie spodobać, że mistrz UFC przeszedł zbyt blisko niej, a jego pies zaczął ją wąchać. Zdenerwowana wstała i zaczęła wulgarnie go obrażać. Sportowiec przyznał, że musiał się bronić, ponieważ bał się, że jeśli kobieta może być chora i go opluje zarazi się chorobą. Rockhold powiedział, że była to instynktowna reakcja. Kobieta została solidnie poobijana i trafiła do szpitala. Jednak jeszcze tego samego dnia go opuściła, ponieważ jej stan zdrowia nie wymagał hospitalizacji.

 

ZOBACZ TAKŻE:Badacz: GORSZE NIŻ COVID-19! Będą ZABIJAĆ częściej, szybciej i więcej

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.com

 

 

 Komentarze