Młoda kobieta zginęła podczas snu! Dom, w którym mieszkała został (…)!

Do wstrząsającego zdarzenia doszło w regionie Asir w Arabii Saudyjskiej. Młoda kobieta zginęła pod gruzami swojego własnego domu. Wszystko na to wskazuje, że nie wiedziała, że budynek miał zostać wyburzony i nie zdążyła ewakuować się na czas!

Potworna historia miała miejsce w we wtorek, 16 czerwca. Młoda kobieta o imieniu Noura zginęła w wyniku splotu nieszczęśliwych wydarzeń. Przytłaczające jest to, że poniosła śmierć we własnym domu, którego nie opuściła na czas, ponieważ nie miała pojęcia o zamiarach lokalnych władz. Część starych domów, w jednym z nich mieszkała kobieta miała zostać wyburzona, a ich mieszkańcy przeniesieni w inne miejsce. Kobieta spała nie mając pojęcia o zaplanowanej akcji. Z ustaleń lokalnych mediów wiadomo, że Noura zginęła na miejscu przysypana tonami gruzu. 

 

ZOBACZ:Tak wyglądał kiedy brał narkotyki! Metamorfoza jaką przeszedł jest niesamowita!

 

 

Sprawa ujrzała światło dzienne w momencie gdy rozpowszechniły ją media, wtedy też zajęli się nią lokalni politycy i policja. Ludzie byli zszokowani, że niewinna młoda kobieta zginęła pod gruzami własnego domu, przez niechlujstwo lokalnych władz, które zapomniały ją poinformować o rozbiórce osiedla. W sprawie zostało wszczęte śledztwo, które ma ujawnić jakim cudem Noura o niczym nie wiedziała. To niejedyna tego typu sytuacja w Arabii Saudyjskiej. W kwietniu, w podobny sposób zginął mężczyzna, który nie chciał opuścić swojego domu. Budynek miał zostać wyburzony, ponieważ stał na przeszkodzie w inwestycji jaką była budowa nowego osiedla mieszalnego. 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Kapnęła się i ZMIENIŁA IMIĘ dziecku. Brzmiało jak “GENITALIA”!

 

 

 

źródła: o2.pl, foto: pixabay.comKomentarze