Młody tata świeci przykładem? Radosław Majdan zostanie twarzą TEGO produktu!

Radek Majdan (48 l.) 10 czerwca 2020 r. po raz pierwszy został tatą.

Jak sam twierdzi, świetnie się czuje w roli ojca małego Henia i na swoim profilu publikuje wiele czułych zdjęć z synkiem.

Razem z Małgorzatą Rozenek starają się zapewnić „dzidziusiowi Majdana” jak najlepsze, wręcz luksusowe warunki. Jednocześnie para uzyskuje wiele korzyści z upubliczniania swojego życia prywatnego. Szczególnie na profilu Małgosi niemal każdy post to reklama jakiegoś produktu lub usługi.

 

Teraz Radek zaskoczył informacją o swoim nowym projekcie. Majdan jest już twórcą kosmetyków (głównie perfum) dla mężczyzn pod marką Vabun. Teraz przyszła pora na kolejną inicjatywę. Jak pisze Radek:

 

Jest mi niezmiernie miło zakomunikować początek mojej współpracy z @wealth.solutions polską spółką zajmującą się kreacją ekskluzywnych alkoholi. Jej efektem będą limitowane edycje whisky 💪

 

Na profilu firmy Wealth Solutions czytamy:

Nawiązaliśmy współpracę z ⭐️ Radosławem Majdanem⭐️. Jej efektem będą limitowane edycje whisky 🥃 stworzone z udziałem jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego świata sportu i mediów. W naszych wspólnych planach mamy stworzenie serii whisky z kategorii single cask. (…)
Radosław Majdan będzie zaangażowany w cały proces powstawania produktów: począwszy od selekcji beczek, przez projektowanie butelki i etykiety od strony wizualnej, aż po wsparcie sprzedaży.

 

Radosław Majdan zostanie twarzą limitowanych edycji whisky – https://www.instagram.com/r_majdan/

 

A Radek dodaje:

 

Pamiętacie to powiedzenie czym powinien pachnieć prawdziwy mężczyzna? chyba coś w tym jest😁👍

 

Czyżby młody tata zamierzał skoncentrować się na degustacji tej whisky?

Zobacz też: Małgorzata Rozenek pozuje nad morzem. Fanom TO się nie spodobało! (FOTO)Komentarze