MOCNE słowa Joanny Racewicz o pandemii! Nie ukrywała, że…

Joanna Racewicz napisała mocne oświadczenie w sprawie pandemii! Te słowa szokują!

Joanna coraz częściej wygłasza oświadczenia, które dotyczą bieżącej sytuacji w kraju i na świecie. Tym razem zabrała głos w sprawie pandemii.

– Dziwna wiosna. Daleko od beztroski. Coraz trudniej o spokój, coraz gorzej z dystansem. Rok temu wydawało się, że „to” potrwa kilka dni, może miesiąc. Dziś słychać: „rekord zakażeń, ponad 34 tysiące nowych przypadków”. Nie, nie umiem powiedzieć niczego budującego. Myślę z czułością o wszystkich, którzy walczą o życie i tych, którzy od roku są na wojnie ponad siły. We Francji od dawna obowiązuje godzina policyjna, u nas – wciąż słychać „wolnościowców”, którzy uważają, że maseczka to kaganiec. Trudno to komentować. Jest takie słowo-klucz: „odpowiedzialność”. Za siebie, za innych. Covid nie jest kwestią wiary. Chorują dorośli i dzieci. Dziś – informacja od przyjaciół, których 10-cioletni synek przechodzi zakażenie ciężko, bo jest cukrzykiem. Piotrusiu, przytulam, wysyłam same dobre myśli, uśmiech i dużo siły ♥️♥️♥️ Będzie dobrze ♥️♥️♥️ Uważajcie na siebie – napisała.

Widać, że Joanna bardzo rozsądnie podchodzi do tej sprawy. Nie straszy swoich fanów, ale też ich nie oszukuje. Napisała, jak naprawdę wygląda sytuacja.

Pandemia rzeczywiście nie odpuszcza i nic nie wskazuje na to, żebyśmy szybko mogli powiedzieć, że z nią wygraliśmy.

Zobacz także: Jesz produkty BEZ GLUTENU? Właśnie okazało się, że..

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Joanna Racewicz (@joannaracewicz)

Co na to internauci?

Jak zwykle, w punkt… wystarczy trochę myśleć o innych, tu naprawdę nie trzeba wielkich wyrzeczeń, tylko zwykłej odpowiedzialności, troski❤️

Zgadzam się w pełni. Tylko trudno u nas w kraju o solidarną odpowiedzialność😢

Damy radę ❤️

Od roku na wojnie.🔥

Musimy być silni… nasi przodkowie dali radę na wojnie i my damy radę. Myślmy pozytywnie… kiedyś to się na pewno skończy. Wszystkiego dobrego i będzie dobrze jeszcze 👍 – zobaczysz.

Fot. Instagram

Zobacz także: Jesz MIÓD? Nie mamy dla Ciebie dobrych wieści…

Jak widać, Joanna ma bardzo aktywnych fanów. Pod postem rozgorzała dyskusja!

Fot. InstagramKomentarze