MODELKA „ma ciało bogini i twarz klauna”! Zobacz sam!

Modelka, która jest bardzo charakterystyczna ze względu na swą urodę, stała się obiektem ciągłych komentarzy na jej temat!

Ludzie nie kryją opinii wobec jej urody. Wszystko dlatego, że modelka jest bardzo seksualna, a przy tym ma specyficzną twarz.

 

Alexis Mucci to gwiazda mediów społecznościowych. 31-latkę obserwuje na Instagramie prawie 1,5 miliona osób, co świadczy o jej ogromnej popularnośći. Na profilu kobieta zamieszcza bardzo odważne zdjęcia i odsłania na nich naprawdę dużo!

 

Dziewczyna skończyła studia i uzyskała tytuł magistra inżyniera lotnictwa. Później przeprowadziła się do Australii, gdzie rozpoczęła karierę jako modelka i influencerka. Kobieta ma 31 lat, a jej ciało wzbudza wiele kontrowersji.

Wszystko przed bardzo duże proporcje biustu oraz specyficznej twarzy. Nie ulega wątpliwości, że modelka jest bardzo seksualna i przez to prowokuje. Staje się obkietem ciągłego komentowania jej wyglądu. Nie zawsze są to miłe słowa!

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Nie żyje mąż znanego księdza. Był uczestnikiem „Tańca z gwiazdami”

 

 

 

„Sylwetka supermodelki i buzia klauna”. Te właśnie słowa  wielokrotnie padają pod adresem Alexis. Wszystko z powodu jej przerośniętych ust i wyjątkowo mocno zadartego nosa. Niektórzy internauci potrafią być bardzo niemili.

 

A jakie jest wasze zdanie na temat urody Alexis?

 

 

https://www.instagram.com/p/B4DHHbRIyo8/

 

 

Źródło:popularne.pl

Źródło zdjęć:InstagramKomentarze