Monika MILLER na gali POLSATU! Zobacz, jak ubrała się WNUCZKA Premiera!? (FOTO)

W tym tygodniu odbyła się prezentacja nowego sezonu Polsatu.

Na gali pojawiło się wiele gwiazd występujących w poszczególnych programach czy serialach. W jesiennej ramówce Polsatu będziemy także oglądać niezmiennie popularny Taniec z Gwiazdami. Monika (wnuczka Leszka Millera) weźmie udział w tej nowej edycji i stąd obecność Miller na ramówce.

Monika na co dzień pracuje jako tzw. modelka alternatywna i chętnie prezentuje swoje liczne tatuaże. Obserwując jej instagram widzimy przede wszystkim fotografie z sesji zdjęciowych. Miller prezentuje się w różnych, ciekawych stylizacjach oraz w mocnym makijażu. Druga grupa zdjęć to te w wersji sportowej, ponieważ wnuczka Premiera chętnie ćwiczy na siłowni.

Czytaj także: WNUCZKA byłego PREMIERA wystąpi w TAŃCU Z GWIAZDAMI! Wiemy, z KIM zatańczy Monika MILLER?!

 

Tymczasem na gali Polsatu, Monika Miller wystąpiła w czarnej, koronkowej sukience. Na zdjęciu nie widać, jak prezentują się nogi modelki, ale góra jest… zaskakująca. Tiulowa spódniczka wygląda całkiem dobrze, jednak góra z koronki niemal zlewa się z tatuażami Moniki. Więc nie są one ani ładnie wyeksponowane, ani schowane. Wygląda to po prostu dziwnie.

A jak Wam się podoba kreacja Moniki?

Zobacz też: Ale wpadka! Julia WIENIAWA i Natalia SIWIEC pojawiły się w TYM SAMYM ubraniu! Zobacz, KTÓRA z nich LEPIEJ wygląda? (FOTO)

na ramówce Polsatu – instagram.com/m1ller.exe/

 Komentarze