Monika Mrozowska chwali się ciążowym brzuszkiem! Fani byli poruszeni!

Monika Mrozowska zachwyciła fanów. Wrzuciła do sieci fotkę, na której chwali się ciążowym brzuszkiem. Wygląda kwitnąco. Fani byli poruszeni.

Na zdjęciu Monika stoi na polnej drodze. W tle widzimy las. Nie pokazała twarzy. Stoi tyłem. Widzimy jej ciążowy brzuch. Ubrała czarną spódnicę. Przy okazji zabrała głos w sprawie ostatnich protestów.

– Nie odwracajmy się od siebie. Nie teraz. Mimo różnicy poglądów w przeprowadzaniu protestu, teraz jeszcze bardziej musimy stać za sobą murem. Nie możemy sobie nawzajem wbijać szpilek. Nie mogę być z Wami podczas strajku, ale znowu jest tam moja córka❤️ Tak, o nią też się boję. Nie, nie ze względu na covid… Bo ta choroba, która nas wszystkich dotknęła jest gorsza niż wirus… – napisała.

Na fotce Monika łapie się za brzuch. Patrzy przed siebie. Wszystko wskazuje na to, że jest zamyślona.

Widać, że ta sprawa jest dla niej bardzo ważna. Tym bardziej, że teraz jest w stanie błogosławionym.

Co na to fani?

Popieram #strajkkobiet całą sobą. Decyzja TK jest bulwersująca i w ogóle nie powinna mieć miejsca…jednak wg mnie zaczyna się nadużywać pewnych zwrotów i to akurat do mnie nie przemawia. Jestem za konsekwencją, uporem, blokadami, marszami. Jestem za tym by się nie poddawać!!! Sama jestem matką, mam córki. Swoje też przeszłam i za niezbywalne święte i bezwględne uważam prawo decydowania o sobie. Ale widzę że każe się teraz wyp…ć każdemu kto ma inne zdanie. A to chyba nie o to chodzi… wspierajmy się!

Jak można tak ładnie w ciąży wyglądać no po prostu bulwersujące, pozdrawiam i trzymam kciuki

Pięknie napisane❤️Łączmy się, nie dzielmy i szanujmy odmienne poglądy… W nas siła

Piękne słowa Pani Moniko

Niestety Kochana, trzymaj się zdrowo i wielkie gratulacje

Fot. Instagram

Monika Mrozowska jest autorką książek kulinarnych i aktorką. Widzowie kojarzą ją głównie z roli Majki w kultowym serialu „Rodzina zastępcza”. Obecnie gra m.in. w produkcji „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”.

Ma córki Karolinę i Jagodę oraz syna Józefa.

Teraz spodziewa się czwartego dziecka.

Zobacz także: Prezenterka Polo TV rozkraczyła się w studiu! Co za fotka!

Fot. InstagramKomentarze