Monika Mrozowska filozofuje z owocem w USTACH! Padły WAŻNE słowa!

Monika Mrozowska zabrała głos w ważnej sprawie. Zrobiła to z… owocem w ustach! Fani zbierali szczęki z podłogi!

Monika pozuje na zdjęciu z pomarańczą w ustach. Ma na sobie koszulę, która eksponuje jej ciążowy brzuszek.

W filozoficznym wpisie od strajków kobiet przeszła do… sprzątania!

Zobacz także: Natasza Urbańska wygina się na Instagramie! MEGA zmysłowa fotka!

– Mimo mojego wrodzonego optymizmu nie potrafię pozostać głucha i ślepa na to, co dzieje się dookoła mnie… Wczorajsze wydarzenia z Warszawy ze strajku, ciężko chorzy rodzice znajomych, ktoś „życzliwy” kto regularnie, przynajmniej raz na dwa tygodnie „dokłada mi do pieca”, dużo tego, wyparcie wszystkiego, co negatywne przy tej kumulacji raczej nie udałoby się, wykończyłabym się na starcie …, dlatego… ja się do tej jesieni „pełnej niespodzianek” przygotowałam tak dobrze  i dalej to robię), jak nigdy wcześniej … Holistycznie można powiedzieć 😉: dbam o ciało, głowę i…serce … Nie miałam wyjścia 🤷‍♀️, bo zbyt dużym, „rodzinnym interesem” pod postacią (prawie) czwórki dzieci przyszło mi zarządzać… Ale… zupełnie jak w samolocie, by dobrze zająć się nimi, „maseczkę z tlenem” najpierw zakładam sobie, żeby pokazać moim dzieciakom, że nikt (nawet ja) nie zadba o nich w przyszłości tak dobrze, jak oni sami. Nie możemy odpowiedzialności za własne życie zrzucać na wszystkich dookoła. Wiadomo, tak jest wygodniej , ale to do niczego nie prowadzi. To, że masz pierdolnik😅 w mieszkaniu nie jest winą twojego sąsiada, tylko dlatego, że mieszka za ścianą i „przeszkadza” ci oglądaniem telewizji do późna… Moja znajoma Karolina @_breathemama_ zdradziła mi pewien sekret 🤭 To listopad , a nie któryś z wiosennych miesięcy, jest idealny na robienie porządków 😉 Ja zaczęłam już we wrześniu 💪 A dalej jest co „sprzątać” – napisała.

Wpis zaskoczył fanów aktorki, ale jednocześnie ich zachwycił. Widać, że bardzo podoba im się podejście Moniki do świata. Cenią jej spokój i rozwagę.

Co na to internauci?

To jest genialne! Że też wcześniej nie wpadłam na to że listopad jest idealny na porządkowanie🙌

sprzątajmy zatem na każdym poziomie 💜 już Oficjalnie mianuje Cię moja ambasadorka 😘

Cała prawda😁I muszę przyznać że podziwiam czwórka dzieci to naprawdę duże wyzwanie💪😉💕

Chętnie poczytam o sprawdzonych sposobach na sprzątanie 😊

Mądra, piękna, cudowna kobieta 👍 Monia jesteś niesamowita 😘

Wysyłam całe mnóstwo dobrej energii ☄️❤️❤️❤️

Fot. Instagram

Monika Mrozowska jest autorką książek kulinarnych i aktorką. Widzowie kojarzą ją głównie z roli Majki w kultowym serialu „Rodzina zastępcza”. Obecnie gra m.in. w produkcji „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”.

Ma córki Karolinę i Jagodę oraz syna Józefa.

Zobacz także: Sylwia z „Gogglebox” chwali się rodziną! WZRUSZYŁA fanów cudowną fotką!

Fot. InstagramKomentarze