Monika Mrozowska kwitnie w ciąży! Fani zachwyceni jej przemianą!

Monika Mrozowska jest po raz czwarty w ciąży. Teraz wrzuciła do sieci zdjęcie, które zachwyciło fanów! Widać na nim, że Monice służy błogosławiony stan!

Na zdjęciu widzimy uśmiechniętą Monikę w jasnoróżowym swetrze. Aktorka jest bardzo zadowolona. W tle można dostrzec jesienny krajobraz.

– Miło było pouśmiechać się dziś do Was na live’ie 😁😉 Miło było też porozmawiać z najlepszą przyjaciółką i najlepszym przyjacielem ❤️ Było miło, gdy jadłam śniadanie z dziećmi i równie miło, gdy konsultowałam telefonicznie z Olą listę zakupów na najbliższe warsztaty. Gdy podczas video konferencji ustalałam szczegóły zbliżającej się kampanii, która chciałabym, żeby była jak najbardziej wartościowa dla wielu kobiet, też było miło… Dziś jeszcze chcę dla tych z Was, z którymi zobaczę się w weekend przygotować super menu…, żeby było Wam miło, a potem spędzić miły wieczór z „bachorami” na kanapie… Za dużo „miło” ? „Miło” to kawałek miłości… i to …ten milszy kawałek 😁😉, bo czasami zostają same… „ości”🤷‍♀️😂😁😘❤️ – napisała.

Zdjęcie zostało wykonane na wsi. Widzimy płot i kawałek podwórka. Z góry zwisają kolorowe liście.

Trzeba przyznać, że fotografia wygląda nieziemsko!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Miło było pouśmiechać się dziś do Was na live’ie 😁😉 Miło było też porozmawiać z najlepszą przyjaciółką i najlepszym przyjacielem ❤️ Było miło, gdy jadłam śniadanie z dziećmi i równie miło, gdy konsultowałam telefonicznie z Olą listę zakupów na najbliższe warsztaty. Gdy podczas video konferencji ustalałam szczegóły zbliżającej się kampanii, która chciałabym, żeby była jak najbardziej wartościowa dla wielu kobiet, też było miło… Dziś jeszcze chcę dla tych z Was, z którymi zobaczę się w weekend przygotować super menu…, żeby było Wam miło, a potem spędzić miły wieczór z „bachorami” na kanapie… Za dużo „miło” ? „Miło” to kawałek miłości… i to …ten milszy kawałek 😁😉, bo czasami zostają same… „ości”🤷‍♀️😂😁😘❤️ Foto: @karolinasynowiec_fotografia ❤️ #jesień #autumn #autumnvibes #autumnmood #autumncolors #październik #październik2020 #october #october🍁 #october2020

Post udostępniony przez Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska)

Co napisali internauci? Byli zachwyceni ciążową przemianą swojej idolki.

Jak pięknie 😍

Piękna i naturalna… 🙂

A jutro jak będzie miło ❤️❤️❤️

Śliczna ❣️

Cudowny uśmiech i przepiękna 😍

Monika Mrozowska jest autorką książek kulinarnych i aktorką. Widzowie kojarzą ją głównie z roli Majki w kultowym serialu „Rodzina zastępcza”. Obecnie gra m.in. w produkcji „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”.

Ma córki Karolinę i Jagodę oraz syna Józefa.

Ostatnio pokazała ciążowy brzuszek.

Zobacz także: Edyta Herbuś wije się na łóżku! Przy okazji wyznała fanom, że…

Fot. InstagramKomentarze