Monika Mrozowska prezentuje BRZUCH tuż przed porodem! Fani ONIEMIELI!

Monika Mrozowska spodziewa się czwartego dziecka. Właśnie opublikowała w sieci fotkę, na której pokazuje swój brzuch w zaawansowanej ciąży! Fanom odebrało mowę!

Monika ubrała w się w szlafrok. Wyeksponowała swój duży brzuch. Na zdjęciu jest zamyślona, ale uśmiechnięta. Łapie się za rozpuszczone włosy. Wygląda kwitnąco.

Przy okazji zabrała głos w sprawie… strojów ciążowych.

– Ależ się pięknie ten grudzień zaczyna… Tyle słońca, lekki mróz… A tak się obawiałam tego okresu w ciąży 🙈 Przede wszystkim zastanawiałam się… co ja będę na siebie zakładać ??!!😂 Przecież nie mogłabym przez ostatnie tygodnie snuć się tylko w koronkowej bieliźnie i szlafroczku 😅 Obiecałam sobie, że, choć temat będzie trudny do ogarnięcia, spróbuję nie kupować żadnych ciążowych ubrań. Dlaczego? Bo kupowanie „na chwilę” aż mnie fizycznie boli… Wszystko co jest w mojej szafie i co w czasie ciąży do niej przybyło służyło mi wcześniej i będzie mi służyć również, gdy o chodzeniu z brzuchem zupełnie zapomnę. Mam dużo dresów 😁, które są dobre na wszystko. Sukienki bawełniane pięknie się rozciągają😎, moje dwie ukochane kurtki już co prawda ledwo dopinam😅, ale… w szafie wiszą jeszcze dwa zimowe płaszcze oversize z poprzednich sezonów, więc… najwyżej na nie się przerzucę. Jedyne spodnie ciążowe jakie mi „grożą” to te, które mam dostać od Justynki @10minutspokoju 😂😂😂ale… są używane, więc nawet jeśli pochodzę w nich 2-3 razy to serce nie będzie mi krwawić 😂😉😁 Karolcia @karolinasynowiec_fotografia dziękuję za kolejne, piękne zdjęcia !!!!😍😍😍😍 A Wam obiecuję, że po porodzie będzie mniej zdjęć w negliżu 🙈 Pewnie przez dłuuuuugi czas WCALE 😜 – napisała.

Trzeba przyznać, że Monika naprawdę zachwyca urodą, a stan błogosławiony ewidentnie jej służy. Z każdym dniem na jej twarzy pojawia się coraz większy uśmiech.

Niedawno aktorka urodziła, ale… w serialu! Teraz czekamy na właściwy poród. Ten już niebawem!

Zobacz także: Joanna Horodyńska w DZIWNYM stroju wygina się przy fontannie! Do ust wzięła…

Co napisali fani? Najpierw odebrało im mowę, ale później zasypali swoją idolkę komplementami.

Aaaaa! Cud świata ♥️

Piękna ❤️

Najpiękniej ❤️

Pięknie pani wygląda pani Moniko. ♥️

Monika mogłabyś być w ciąży zawsze 😍 pięknie wyglądasz ❤️

Piękne zdjęcie!

Pięknie 😍❤️

Super Monika wyglądasz 👍👍

Fot. Instagram

Monika Mrozowska jest autorką książek kulinarnych i aktorką. Widzowie kojarzą ją głównie z roli Majki w kultowym serialu „Rodzina zastępcza”. Obecnie gra m.in. w produkcji „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”.

Ma córki Karolinę i Jagodę oraz syna Józefa.

Zobacz także: Cleo jako KUSICIELSKA Mikołajka! To trzeba zobaczyć!

Fot. InstagramKomentarze