Twierdzi, że jest nowym partnerem Moniki Richardson. Reakcja dziennikarki mówi wszystko!

Monika Richardson niedawno rozstała się ze swoim trzecim mężem – Zbigniewem Zamachowskim.

Informacje o zakończeniu związku potwierdziła w marcu 2021 r., tak więc jest to świeża sprawa. Tymczasem wczoraj producent filmowy Konrad Wojterkowski poinformował o tym, że jest nowym partnerem Moniki Richardson.

 

https://www.instagram.com/konrad_wojterkowski_public/

 

Mężczyzna zamieścił dosyć niewyraźne swoje zdjęcie z Moniką (?). Para na zdjęciu tańczy bądź się przytula i widac uśmiech na twarzy kobiety. Konrad Wojterkowski napisał:

 

To jest @MonikaRichardson, która przeprowadzała ze mną wywiad.

Jakiś czas później, spotkaliśmy się ponownie. Tak nam się dobrze rozmawiało, że to nie była ostatnia nasza rozmowa, bo bardzo się polubiliśmy … i lubimy do dzisiaj, a że oboje byliśmy sami, to postanowiliśmy pobyć nieco dłużej, niż tylko na wieczorne rozmowy.

– co mogłoby sugerować, że zamieszkali razem.

 

Mężczyzna podkreślił, że na razie nie zastanawiają się nad tym, jak poważny będzie ich związek:

 

Jak długo los obdarzy nas radością wspólnego obcowania, nie wiemy. Wiemy jedno: życie jest za krótkie, żeby marnować je na bycie samotną matką czy ojcem, więc jesteśmy razem.

 

czy naprawdę są parą? https://www.instagram.com/konrad_wojterkowski_public/; https://www.instagram.com/monikarichardson/

 

Konrad Wojterkowski napisał też, że woli sam poinformować o swoim związku z Moniką, niż żeby ten fakt stał się medialną sensacją:

 

Mówimy o tym sami publicznie, zanim ktoś z przypadkowo zrobionego zdjęcia, zrobi to za nas i będzie to sensacja na wielu okładkach, czy pierwszych stronach portali, choć pewnie po tym wpisie i tak będzie, bo jesteśmy osobami publicznymi i jesteśmy świadomi tego, jak funkcjonuje świat mediów.

 

Co na to Monika Richardson? Na profilu dziennikarki jak dotąd nie pojawiła się żadna informacja na temat Konrada Wojterkowskiego, czy jego wpisu.

 

A jednak reakcja dziennikarki mówi wszystko! Otóż Monika „polubiła” wpis Wojterkowskiego, co można uznać za potwierdzenie zamieszczonych przez niego rewelacji.

 

>>>Mąż Kasi Zielińskiej ma dziś urodziny. Kim jest Wojciech Domański i czym się zajmuje?

 

„polubiła” ten wpis – https://www.instagram.com/konrad_wojterkowski_public/

 

 Komentarze