Odważna decyzja Richardson. Do Hiszpanii poleciała z „przyzwoitką”?

29 maja 2021 r. na profilu mało znanego producenta filmowego pojawiła się informacja, że to on jest nowym partnerem Moniki Richardson.

Co ciekawe, Konrad Wojterkowski najwyraźniej nie nastawia się na długi związek z Moniką Richardson, bo napisał: „Jak długo los obdarzy nas radością wspólnego obcowania, nie wiemy” [więcej tutaj].

Jednak tego typu podejście nie przeszkodziło im od razu wejść w związek pełną parą. Dziennikarka dopiero co w marcu tego roku rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim, a jego żoną była od 2014 r. Tymczasem z tego, co pisał Wojterkowski wygląda, że już zamieszkał z Moniką.

 

5 czerwca Richardson enigmatycznie poinformowała, że uciekła razem z Konradem Wojterkowskim [czytaj tutaj]. Doś szybko jednak zdradziła, że polecieli do Hiszpanii.

 

na hiszpańskiej plaży – https://www.instagram.com/monikarichardson/

 

Monika, która z wykształcenia jest iberystyką napisała:

 

Hiszpania to moja miłość od osiągnięcia pełnoletniości. Ale Costa Blanca: Denia, Gandia, Alicante i oczywiście Valencia, a ostatnio również Calpe i Altea to moje ostatnie zauroczenia. Mniej tłoczno i mniej gorąco, niż w Andaluzji, piękne plaże, fajni ludzie. Dlatego skrobnę tutaj to i owo o tej wyprawie, licząc że namówię Was na poznawanie tych pięknych miejsc.

 

Jak się jednak okazuje dziennikarka do Hiszpanii wybrała się nie tylko z Wojterkowskim. Towarzyszy im ktoś jeszcze!

 

Konrad i Kola – https://www.instagram.com/monikarichardson/

 

Na kilku zdjęciach widać młodego chłopaka i jest to syn Konrada o imieniu Kola, który we wrześniu 2020 r. skończył 18 lat.

Biorąc pod uwagę świeżość związku Moniki Richardson i Konrada Wojterkowskiego, obecność osoby trzeciej i to syna nowego partnera, jest mocno zaskakująca. Czyżby Kola miał pełnić rolę przyzwoitki…?

 

Zobacz też: Szokująca zawartość dania fast food. Zamiast kurczaka, było tam coś OBRZYDLIWEGO! (Video)

 Komentarze