Monika Zamachowska OSTRO O TVP I PARTII RZĄDZĄCEJ!

Monika Zamachowska OSTRO O TVP I PARTII RZĄDZĄCEJ! W swoim wpisie na Instagramie prezenterka telewizyjna odniosła się do zaplanowanych na 10 maja wyborów prezydenckich. Żona Zbigniewa Zamachowskiego nie szczędziła ostrych słów również partii rządzącej.

 

 

Monika Zamachowska OSTRO O TVP I PARTII RZĄDZĄCEJ!

Monika Zamachowska znana także jako Monika Richardson przez wiele lat była związana z Telewizją Polską. W latach 2003–2008 prowadziła popularny talk-show Europa da się lubić, który był emitowany przez stację TVP2. Od kwietnia 2013 do listopada 2019 była prowadzącą porannego programu Pytanie na śniadanie

Kilka dni temu na profilu pani Moniki znalazł się post, w którym dziennikarka odniosła się do zaplanowanych wyborów prezydenckich.

 

 

 

 

Nie chcę wyborów prezydenckich 10 maja. Nie będzie egzaminów ósmoklasisty. Nie będzie matur. Nie będzie tysiąca ważnych dla mnie wydarzeń kulturalnych. A ja mam już 10 maja stawić się w Komisji Wyborczej, epicentrum Covid-19 i narażając zdrowie i życie moje i mojej rodziny zagłosować na jedynego kandydata, którego kampania toczy się w mediach? Niedoczekanie! – możemy przeczytać we wpisie byłej prowadzącej programu „Europa da się lubić”.

 

 

 

Wpis Zamachowskiej spotkał się z krytyką jednego z Internautów. Zarzucił jej hipokryzję.

– Jak była praca, to siedziała pani cicho, więc niech pani tu nie politykuje, bo nie czas i nie miejsce – napisał użytkownik sieci.

 

 

 

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź dziennikarki. Stanowczo skrytykowała swoich byłych pracodawców z Telewizji Polskiej.

 

I czas i miejsce. I tak: żałuję tych czterech lat z kagańcem na twarzy – napisała polska prezenterka.

 

Źródło: Instagram

Zobacz również: Tak zaczynał Justin Bieber! PO SIECI KRĄŻY NAGRANIE…Komentarze