Monika ZAMACHOWSKA nadal BEZ pracy! Żyje tylko z…

Monika ZAMACHOWSKA nadal BEZ pracy! Żyje tylko z…

Z wykształcenia iberystka (znawczyni kultury hiszpańskiej i portugalskiej), Monika Zamachowska najbardziej znana jest jako dziennikarka telewizyjna.

Od 1995 roku, z małymi przerwami Monika Zamachowska związana była z Telewizją Polską. Zasłynęła przede wszystkim jako prowadząca „Europa da się Lubić”, który emitowano w latach 2003-2008. Później program miał jeszcze jedną odsłonę wiosną 2019 r. jako „Europa da się lubić – 15 lat później” >>>Zobacz: „Szansa na SUKCES” i „EUROPA dla się LUBIĆ” znów w TV! Wiemy, DLACZEGO te PROGRAMY wróciły na ANTENĘ TVP!

Non grata z klasą

Monika Zamachowska w swoim życiu miała różne zawirowania. Szczególnie dostało jej się od mediów za ślub ze Zbigniewem Zamachowskim w 2014 roku. Jak wspomina w jednym z wywiadów:

„Byłam persona non grata. Byłam złodziejką męża, która zabrała dzieciom kochającego ojca, jeszcze w kapciach i z kubkiem parującej herbaty w ręku. (…)
„My tego nie posklejamy”. Nie posklejamy naszego romansu, nie zbudujemy z niego czegoś trwałego. To jest „mission impossible”. Mamy szóstkę dzieci, mamy naszych – wtedy jeszcze – małżonków, jest za dużo elementów, które do siebie nie pasują. To się nie może udać. „*

Mimo to, nie dość, że związek Moniki Richardson Zamachowskiej przetrwał próbę czasu to i ona sama umiała zachować klasę. Sympatię budziła prowadząc wraz z Michałem Olszańskim poranny program „Pytanie na Śniadanie”, prezentując w programie kulturę osobistą i nienachalną urodę.

Monika zniknęła

Nagle jednak, w listopadzie 2019 r. Zamachowska zniknęła z TVP. Nie było jej w śniadaniówce, zamilkła także w social mediach.

Jak się później okazało Telewizja Polska postawiła na młodość i zakończyła współpracę z Zamachowską (ur. 1972), a jeszcze wcześniej z Olszańskim (ur. 1954 ), wymieniając ich na młodszy duet Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora >>>więcej na ten temat TUTAJ

Ta druga para co rusz popełnia różne gafy i błędy merytoryczne, ale TVP daje duży kredyt zaufania dla młodych adeptów dziennikarstwa.

Jak żyć?

Tak więc Monika Zamachowska została bez pracy za to ze znacznymi kosztami i liczną rodziną. Sama Monika ma dwójkę dzieci z małżeństwa z Jamie Malcolm’em, a Zbigniew Zamachowski aż czwórkę z małżeństwa z Aleksandrą Justa.

Z czego więc utrzymuje się dziennikarka? Jak widać życie zaskoczyło ją samą. Choć Monika nie ma pracy w tradycyjnym rozumieniu tego słowa, to teraz Zamachowska żyje z bycia influencerką!

„Angażuję się w wiele przedsięwzięć, daję im „twarz”. To są różne branże, dbam tylko o to, żeby się wzajemnie nie wykluczały. Od projektowania nieruchomości po promocję dobrych polskich kosmetyków, bycie twarzą kliniki medycyny estetycznej, promowanie ośrodków wypoczynkowych w moich mediach społecznościowych…”**

Co ciekawe, obecnie Monika ma tyle samo pieniędzy co za czasów pracy w telewizji!

„Musiałam się zastanowić, jakie mam stawki. zarabiam tyle, ile zarabiałam, a pracuję dużo mniej.”

Czytaj też: Maciej STUHR ma ten sam „problem” co posłanka LICHOCKA. Pokazał VIDEO na którym…

Mimo to…

I faktycznie na Instagram Moniki Zamachowskiej zawiera teraz posty promujące klinikę kosmetologiczną, hotel czy kosmetyki. Pojawił się także projekt Biblioteczka Moniki Zamachowskiej, który polega na otworzeniu biblioteki w jednym z obiektów wypoczynkowych.

Mimo to, dziennikarka nie traci nadziei na powrót do ukochanej Telewizji Polskiej:

„TVP ma nie­zwykłą umiejętność wyrządzania podłości człowiekowi, któremu należą się kwiaty i tort albo chociaż uścisk dłoni i słowo „dziękuję”. Zresztą, Aniu [przyp red. Anna Zejdler], mam przekonanie, że zaraz znowu tam wrócę, wiesz? (śmiech) To jest moja telewizja, od dawna to mówię.”**

Czy tak się stanie naprawdę? Czekamy na powrót Moniki!

https://www.instagram.com/p/B75rEPfJP7o/

 

*cyt. viva

**cyt. gala

fot. https://www.instagram.com/monikazamachowska/Komentarze