Monika ZAMACHOWSKA zniknęła! Wiemy, CO się z nią stało!

Zamachowska to popularna dziennikarka Telewizji Polskiej.

Piętnaście lat temu Monika Zamachowska (wtedy jeszcze Richardson) zasłynęła jako prowadząca program Europa da się Lubić. Obecnie prezenterkę mogliśmy oglądać w Pytaniu na Śniadanie, gdzie partnerował jej Michał Olszański, a następnie młody dziennikarz Olek Sikora.

Już w lipcu u Moniki nie działo się zbyt dobrze >czytaj TUTAJ Bo nie dość, że Zbigniew Zamachowski niedomagał, to jeszcze prezenterka mocno przeżywała zwolnienie Olszańskiego z TVP.

 

Cisza na temat…

Teraz jednak dziennikarka zniknęła. Stało się to po cichu i bez żadnych konkretnych komunikatów. Bo ani na stronie internetowej Pytania na Śniadanie, na Instagramie, ani na prywatnym profilu Zamachowskiej nie napisano nic o jej zniknięciu.

Tymczasem Moniki nie ma już w PnŚ! Dziennikarka zamieściła jedynie 30 października enigmatyczny post publikując zdjęcie z cytatem:

 

„Give yourself enough respect to walk away from someone who doesn’t see your worth”

[ang. Daj sobie wystarczająco szacunku, aby odejść od kogoś, kto nie dostrzega twojej wartości]

 

zamachowska
wymowny cytat – instagram.com/monikazamachowska/

Zobacz też: Małgorzata ROZENEK ma ich w NOSIE! Znowu pokazała się w…

 

Zamachowska zamieściła komentarz do zdjęcia. Zasugerowała, że władze TVP nie patyczkowały się i nie bawiły w subtelność jeśli chodzi o jej osobę.

 

„Taki cytacik mi dziś wpadł. Przypadek?
——-
#nofilter
#bezznieczulenia”

 

Co się stało z Moniką?

Dzień później dziennikarka była już w lepszej formie i zaakceptowała swoje odejście z Pytania na Śniadanie:

 

„Kochani, wstał nowy dzień i wyszło słońce. Dziękuję Wam za wszystkie wczorajsze wiadomości, smsy, telefony, maile. Było tego tak dużo, często od ludzi, których ledwo znam. ❤️ Czuję się doceniana i kochana. Jestem gotowa na nowy początek. Na emeryturę się nie wybieram. Kocham mój zawód i kocham być z ludźmi. Do zobaczenia niebawem.”

 

Jak więc wygląda ten początek i co się stało z Moniką Zamachowską? Na razie zafundowała sobie urlop i pojechała odwiedzić mamę do Wrocławia. Dziennikarka publikuje nostalgiczne zdjęcia, więc zapewne odpoczywa i dochodzi do siebie.

 

Zmiana pokoleniowa

Monika Zamachowska ma obecnie 47 lat, a jej miejsce w PnŚ zajęła Małgorzata Tomaszewska (30 l.). Jak widać TVP stale odmładza kadrę prowadzących, co nie zawsze jest dobrym kierunkiem. Wystarczy prześledzić ostatnie wpadki młodych dziennikarzy…

 

fot. instagram.com/monikazamachowska/Komentarze