Żyła, żyły, piotr żyła, piotrek żyła

MROCZNA strona Piotra Żyły? Jego żona opublikowała WSTRZĄSAJĄCY wpis: czy on naprawdę byłby do tego zdolny?!

Aż nie chce się wierzyć, że popularny „Wiewiór”, maskotka naszej kadry skoczków narciarskich mógłby mieć takie zwyczaje. Justyna, żona Piotra Żyły opublikowała na swoim Instagramie wpis, który zszokował wszystkich fanów skoczka. I nie tylko!

 

„Tak, to prawda, ten wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie i dzieci, bo tak, bo nie potrafi żyć w rodzinie”

– napisała kobieta.

 

screenshot, żona żyły

fot. screenshot/sportowefakty

 

Post szybko zniknął, ale po Internecie krążą już zrzuty ekranu ze słowami Justyny Żyły. Wszystko wskazuje na to, ze skoczek faktycznie rozstał się ze swoją żoną. Po przylocie z Pjongczang, Żyła dostał się na lotnisko w Katowicach i stamtąd odebrała go inna kobieta – podał „Fakt”. Para ruszyła następnie w kierunku Bielska Białej.

 

Sportowiec nie mieszka już w domu, który kupił z żoną w Wiśle-Kopydle – to była kolejna niepotwierdzona wiadomość, którą słowa Justyny Żyły potwierdzają. Cała ta historia, jeśli jest prawdziwa, może nam rzucić światło na nienajlepsze wyniki naszego skoczka. Przy takich zawirowaniach rodzinnych i osobistych to dość zrozumiałe.

 

Nigdy nie podejrzewalibyśmy, że Piotr Żyła stanie się autorem takiego skandalu. Z Justyną wziął ślub w 2006 roku i mają dwoje dzieci – 11-letniego Kubę i 6-letnią Karolinę. Miejmy nadzieję, że drogi państwa Żyłów się zejdą i to jedynie chwilowy kryzys, który uda się zażegnać. Będzie to na pewno z pożytkiem i dla rodziny i dla samego Piotrka.

 

wp.pl