Mundial: rosyjski piłkarz grał ze ZMASAKROWANĄ stopą. Po ostatnim meczu pokazał zdjęcie [FOTO]

Rosjanie pokazali się na Mistrzostwach Świata, których byli gospodarzami, z jak najlepszej strony. Niektórzy zaczynają podejrzewać graczy Sbornej o doping, ponieważ zaprezentowali się zdecydowanie powyżej oczekiwań. Nie można im jednak odmówić woli walki i twardości!

 

Szczególną wytrzymałością wykazał się bodaj najważniejszy rosyjski obrońca, Ilja Kutiepow. Zagrał na mistrzostwach 5 meczy i zaliczył jedną asystę. Grał nawet wtedy, gdy doznał kontuzji kostki. Jak się okazało, Kutiepowowi doskwierał nie tylko uraz kostki, ale całej stopy!

 

 

Zdjęcie wypłynęło do rosyjskich mediów przez ojca piłkarza. Podobno nikt z dziennikarzy nie wiedział o tym w jakim stanie jest stopa stopera Spartaka Moskwa. Sztab szkoleniowy zapewne zdawał sobie sprawę z urazu, ale mimo to postawił na sprawdzonego zawodnika w meczu z Chorwacją.

 

Nic to jednak Rosjanom nie dało, bo z Chorwacją przegrali po rzutach karnych. Nie można jednak nie zwrócić uwagi na niezwykły upór Kutiepowa. Choć ci bardziej podejrzliwi zapewne zapytają w jaki sposób udało się zwalczyć u piłkarza ból, który niewątpliwie musiał bardzo mu doskwierać?Komentarze