MUSISZ ZOBACZYĆ TEN FILM! KAZALI MU SKOCZYĆ DO WODY NA GŁÓWKĘ… Finał historii był katastrofalny!

MUSISZ ZOBACZYĆ TEN FILM! KAZALI MU SKOCZYĆ DO WODY NA GŁÓWKĘ… Finał historii był katastrofalny!

Znajomi kazali temu chłopcu skoczyć do wody na główkę. Choć początkowo nie chciał, uległ presji społeczeństwa i zrobił coś wbrew sobie. Tylko jedna z jego przyjaciółek prosiła, by zastanowił się i odmówił… Finał tej historii był tragiczny w skutkach.

„700 osób rocznie łamie kręgosłup skacząc do wody na główkę.
Z reguły to bezmyślne zabawy młodzieży by przypodobać się grupie.
UDOSTĘPNIJ FILM, nie łam karku i życia” – przekonuje nas twórca kanału Reżyser Życia. To właśnie on stworzył kampanię, w której opowiedział o przerażających skutkach skakania do wody.

Wielu komentujących przyznaje, że ten film jest bardzo ważny i potrzebny. Niektórzy internauci podzielili się swoimi gorzkimi historiami…

Zobacz też: [FOTO]Fotoradar zrobił zdjęcie „oryginalnemu” kierowcy! Kiedy policjanci zobaczyli czym się poruszał pękali ze śmiechu!

 

Mam kumpla, który w wieku 19 lat tak skoczył. Dziś jeździ na wózku i nawet podpisać się nie może, bo tylko lewą rękę ma trochę sprawną. Ma szczęście, że żyje – napisała w komentarzu pod filmem jednym z internautek.

 

Musicie to zobaczyć! Przekażcie to dalej, udostępnijcie gdzie się da!

Kazali mu skoczyć na główkę…

700 osób rocznie łamie kręgosłup skacząc do wody na główkę.Z reguły to bezmyślne zabawy młodzieży by przypodobać się grupie.UDOSTĘPNIJ FILM, nie łam karku i życia.Polub: Reżyser Życia

Gepostet von Reżyser Życia am Mittwoch, 20. Juni 2018

 

Źródło: Reżyser życia

 Komentarze