Na drodze leżały dwa worki. W środku znajdowała się GIGANTYCZNA SUMA PIENIĘDZY!

Na środku drogi leżały dwa worki. Można było pomyśleć, że w środku są śmieci. Tymczasem ich zawartość kryła gigantyczną sumę pieniędzy. Jak to możliwe?

Rodzina z Wirginii natknęła się na dwa worki leżące na środku drogi. Myśląc, że ktoś w ten sposób pozbył się śmieci, Amerykanie wrzucili je na pakę swojego pick-upa. Przed wyrzuceniem worków do śmieci rodzina zajrzała do środka. Natychmiast zadzwonili na policję.

 

Amerykańska rodzina chciała spełnić dobry uczynek. Emily Schantz jechała samochodem ze swoją rodziną, kiedy potrąciła coś leżącego na środku drogi. Zatrzymała się i po wyjściu z samochodu zobaczyła worek. Kobieta chciała spełnić dobry uczynek, była przekonana, że w środku są śmieci. Miała zamiar sprzątnąć je i wyrzucić. Worki były oddalone od siebie o kilka metrów. 

 

„W środku były paczki amerykańskiej poczty, w miejscu adresu napisano: „skarbiec” – wspomina Emily Schantz.

 

Policja uświadomiła rodzinie, co leżało na drodze.

 

Na komisariacie funkcjonariusze otworzyli paczki i znaleźli blisko milion dolarów w gotówce. Policja przypuszcza, że pieniądze były wysłane pocztą do banku. Nie wiadomo, jakim cudem znalazły się na środku drogi.

 

ZOBACZ TEŻ:Poszedł do lasu. Gdy TO zobaczył, chwycił za kamerę! (VIDEO)

 

„Oddanie prawie miliona dolarów jest wyjątkowym przykładem uczciwości i prawości. Jesteśmy dumni z takich obywateli, zwłaszcza że wszystkiemu przyglądali się dwaj synowie państwa Schantz” – powiedział Scott Moser z policji w hrabstwie Caroline dziennikarzom CBS.

 

 

Źródło:02/pixabayKomentarze