Na JAW wyszedł sekret żony Kamila Stocha! Fani nie mogą uwierzyć.

Sekret żony Kamila Stocha. Kurtyna opadła. Fani nie mogą uwierzyć.

Kamil Stoch wraz z żoną niedawno obchodzili 10. rocznicę ślubu. Trzykrotny mistrz olimpijski często podkreśla, że to właśnie jego żona jest dla niego ogromnym wsparciem. Ewa Bilan-Stoch stroni od mediów i stara się unikać rozgłosu. Jednak kiedy już pojawia się publicznie wzbudza olbrzymie zainteresowanie. Zdjęcia żony Kamila Stocha budzą podziw, ale także szokują. Wszystko przez pewien, zauważony przez fanów sekret.

Kamil Stoch poznał swoją żonę Ewę Bilan 14 temu w Planicy. Polski mistrz startował w zawodach a jego przyszła żona pracowała jako fotograf. Para pochodzi z Podhala, ale to właśnie w Słowenii poznali się po raz pierwszy. Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w sierpniu 2010 roku. Aktualnie żona Kamila Stocha jest jego menedżerem. Wcześniej była fotografem, a także uprawiała sporty walki.

Ewa Bilan-Stoch stroni od rozgłosu i medialnie pozostaje w cieniu swojego męża. Jednakże pojawiając się publicznie wzbudza ogromne zainteresowanie. Powód? Nie sposób nie zwrócić uwagi na jej wdzięk i grację. Patrząc na zdjęcia pary, żona Kamila Stocha niemal nie zmieniła się na przestrzeni kilkunastu lat! Nadal wygląda oszałamiająco i właśnie to zostało okrzyknięte „sekretem” żony Kamila Stocha przez fanów.Komentarze