Na polowaniu w środku lasu usłyszeli potępieńcze wrzaski. To nagranie jeży włosy na głowie!

polowaniu

Odgłosy lasu bywają różne. Czasem, dla laików wręcz straszne. Wiele słyszy się o osobach, które idąc ciemną nocą przez las słyszały podejrzane ryki, syki czy warknięcia. Każdy z tych dźwięków można jednak dość łatwo wyjaśnić. Jednak to, co spotkało tych myśliwych na polowaniu wyrywa się jakiejkolwiek logice i wytłumaczeniom – przynajmniej na pierwszy rzut okiem i uchem! 

Nagranie zarejestrowali myśliwi siedzący na ambonie w lesie, prawdopodobnie w USA, lub gdzieś na zachodzie Europy. Od samego początku słyszymy przerażające wrzaski na myśl przywodzące dźwięki egzorcyzmów! Ostrzegamy, że poniższe nagranie może być dla niektórych bardzo straszne. 

 

ZOBACZ TEŻ: 10-letni dręczyciel trzyma w szachu całą szkołę. Rodzice podjęli trudną decyzję

 

 

Wśród internautów zapanowało przekonanie, że takie dźwięki mogłaby wydawać wiedźma, która złapała się przypadkiem w sidła. Ale czy aby na pewno nic w naturze nie jest w stanie wydać z siebie takich dźwięków?

 

Wbrew pozorom dźwięki wielu leśnych zwierząt odbiegają od tego, z czym możemy je kojarzyć. Szczególnie, jeśli zwierzę zostało ranne w wyniku polowania, to może wydać z siebie niesamowite okrzyki. Poniżej przykład dwóch walczących ze sobą rysiów, które też brzmią co najmniej dziwnie:

 

Co na pierwszym filmie wydawało z siebie takie dźwięki? Tego chyba nie dowiemy się, jeśli myśliwi nie zechcą nam tego zdradzić. Tak czy siak niejednemu napędzili stracha!

 

 

Komentarze