Na wieczorze kawalerskim opowiedział szokującą historię! Odwołano ślub

Na wieczorze kawalerskim opowiedział szokującą historię! Odwołano ślub. Przyjaciel Tomka opowiedział o sytuacji, która wydarzyła się chwilę przed zaślubinami.

 

Tomek był zawsze fajnym i radosnym facetem. Rzadko mówił o swoich problemach. Kumplowaliśmy się od dziecka, ale nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że cokolwiek ukrywa. Przerażająca prawda wyszła na jaw na jego wieczorze kawalerskim – tak opowieść o swoim przyjacielu rozpoczyna Janek.

 

 

Tomek od kilku lat był w związku z Adą. Tworzyli fajną, zgraną parę. Nikt nie przypuszczał, że w związku są bardzo poważne problemy. Wieczór kawalerski okazał się przełomowy. Mężczyzna opowiedział o tym, że jest ofiarą przemocy domowej.

 

 

W pewnym momencie Tomek wyznał: „Nie wytrzymam tego dłużej. Muszę wam powiedzieć. Wiem, że jestem facetem, ale… Ona mnie bije. Wystarczy jedno krzywe spojrzenie, moje zdenerwowanie, a ona już leci z łapami. Pamiętacie wyjście na mecz miesiąc temu? Nie poszedłem, bo miałem na twarzy mnóstwo siniaków. Nie wiem już co robić… To chyba nie jest normalne”, usłyszeliśmy z kumplami na wieczorze kawalerskim – wspomina zdenerwowany Janek.

 

 

Przyjaciele Tomka postanowili, że nie zostawią mężczyzny w potrzebie. Przemówili mu do rozsądku. Mężczyzna zerwał zaręczyny, odwołał ślub. Zapisał się do psychoterapeuty.

 

 

Nie wyobrażam sobie, że wielu innych facetów przeżywa to co Tomek. Mimo wszystko apeluję do nich, aby zgłaszali takie sprawy. To żaden wstyd. To przemoc domowa. To nie dotyczy wyłącznie kobiet – apeluje przyjaciel Tomka.

 

Zobacz również: TO ULUBIONE PERFUMY JULII WIENIAWY! Trzeba za nie zapłacić aż…

Zdjęcie: PixabayKomentarze