Nabierały spermę w strzykawkę, uprawiały sex i zapładniały… Jak wygląda życie Karoliny i Moniki?

Nie jest łatwe spełnić marzenia kobiet, zwłaszcza dwóch kobiet, które żyją ze sobą i pragną potomstwa, ale jak widać nawet pozornie niemożliwe staje się możliwe.
 Dwie mamy i trójka dzieci – rodzina może trochę niestandardowa, ale szczęśliwa. Monika i Karolina poznały się 10 lat, teraz są już matkami trójki dzieci: Staszka, Poli oraz Amelii.  Kobiety od początku planowały wielodzietną rodzinę, ponieważ same z takich pochodzą. Monika urodziła dwójkę dzieci, biologiczną matką najmłodszej Poli jest natomiast Karolina. 

Syn Karoliny i Moniki – Staszek ma siedem lat i jak przyznają kobiety, nie jest łatwo wytłumaczyć jego rówieśnikom, że nie ma taty, ale ma dwie mamy. 

 

Staszek jest coraz starczy zadaje również coraz więcej pytań, które nie należą do najprostszych. Chłopiec zapytał, skąd się wziął, dlaczego nie ma taty. Monika i Karolina na tego typu pytania odpowiadają zgodnie z prawdą: pożyczyłyśmy plemniczki od pewnego pana i teraz wszyscy możemy być razem.

Pewien pan to naukowiec poznany przez internet, który podarował kobietom swoje nasienie. Zostawiał je w pojemniczku, z którego kobiety nabierały spermę do strzykawki, a następnie się zapładniały.

 

 źródło: parenting

fot.: pixabay

kgKomentarze